Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőgyógyász hány hét után...

A nőgyógyász hány hét után tudja megállapítani, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

3 héttel ezelőtt voltam együtt párommal, védekeztünk persze, de félek hogy mégis teherbe estem. Jövőhéten kedden megyek nőgyógyászhoz. Meg tudja már mondani majd, hogy terhes vagyok-e? És ha igen, hány hetes/hónapos korig lehet még abortuszt végezni?

Külön kérnem kell, hogy nézze meg, vagy látni fogja az alap vizsgálatból is?

Elnézést hogy ilyen értetlen vagyok, csak nem is tudom mihez kezdjek jelenleg.

Nem tudnám felnevelni, nincs miből, és nagyon félek az abartusztól is...



febr. 26. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Miért aggódsz, ha védekeztetek?
febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha vekedekeztél, miért a terhesség körül forog a gondolatod?

Miért rögtön az orvossal akarod megnézetni, miért nem terhességi tesztet csinálsz? 3 hét után már mutatja, ha az vagy.

A terhességi heteket az utolsó menzesz első napjától számoljak, ezt nem csak az orvos, hanem te is tudod.

Késik a menzeszed, vagy mit aggodsz ennyire? 12 hétig végeznek abortuszt

febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
3 hét után te is meg tudod mondani, ha csinálsz tesztet. Persze csak ha van miből venni egyet.
febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

miért nem csinálsz egy 500ft-os tesztet? :D


A nőgyógyásznál az alap vizsgálat az éves szűrés. Ami általában egy kenetvételből áll. Ha nem csinál uh-t, nem is fog látni semmit.

febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Most akkor minden dugás után nőgyógyászhoz fogsz menni? Hamar meg fogod unni. Ha nem jön meg, csinálj egy tesztet. Arra van. Pozitív esetén érdemes dokin gondolkozni.
febr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy teszt hamarabb kimutatja mint ahogy a doki látja
febr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes is vagy, most meg ugysem fog latni semmit. Azert is felesleges a 6. het elott (tehat 2 hettel a menstruacio elmaradasa utan) elmenni orvoshoz. Csinalj tesztet, egyszeru.
febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a többieknek. Ha terhes vagy sem látszik még. Ha pozitívat tesztel az ember lánya a várt/nem várt menstruáció napján, még legalább két hét mire a doki lát valamit.
febr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Az aktus után 4 héttel inkább.

3 héttel utána sem lehetetlen, én barnázás miatt akkor mentem. De már volt pár pozitív tesztem és nem szerettem volna elveszíteni a babát

febr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, hogy 6 hetesnél korábban nem nagyi lát semmit.



Ha nem amiatt mész a dokihoz, akkor meg aztán főleg nem fog látni semmit....



Ha megfelelően védekeztetek, akkor eléggé kicsi az esély a terhességre. Ha nem késik a menstruációd több napja, akkor szerintem felesleges ennyire ráizgulni. ( bár ha késik, még azt is el tudnám képzelni, hogy azért, mert ennyire túl stresszeled magad)


Vegyél egy tesztet, ha 3 hetes terhes vagy, úgy tudom, már kimutatják.


Ha negatív, akkor megnyugodhatsz, ha pozitiv, akkor meg jobban jársz, ha nem Magyarországon veteted el, mert olyan paraszt orvosok vannak itt, hogy az nem igaz. Ausztriában van tablettás abortusz, azt viszonylag korán meg lehet csinálni, jobb az, ha magától a műtéttől félsz.

febr. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!