Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mikorra nem várja? (2024)

Ki mikorra nem várja? (2024)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van még aki ebben a hónapban próbálkozik?🙂

Én 12-ére nem várom!


Egy régebbi topik inspirálta a kérdést, ott elég jó kis csapat gyűlt össze😊



márc. 1. 01:50
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/674 anonim válasza:
Én azóta csak negatívakat tesztelek, kezdem elveszteni a reményt. Már 12 dpo-n vagyok és még mindig semmi. :(
márc. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/674 anonim ***** válasza:
17%
Persze hogy még mindig semmi ,mert nem vagy terhes! A cb is csak száradás volt
márc. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/674 anonim ***** válasza:
86%
Cint, a CBn valószínű az száradási volt, de ne add fel, amíg nem jön meg, lehet csúszott az ovu és majd később lesz pozitív. Ha pedig mégse akkor már indul is az új hónap amikor majd sikerül remélhetőleg! Fel a fejjel!
márc. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/674 anonim válasza:
79%
92-es, köszi a “bíztató” szavakat, azért nem túl szép dolog ilyet kijelenteni, hogy “nem vagy terhes”. 3 nap múlva van a nemvárt, akkor fogok legközelebb tesztelni, én azért bátorkodok még reménykedni. Utolsó válaszoló, köszönöm! Majd írok szombaton, hogy mi a helyzet. :)
márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/674 anonim ***** válasza:
Megy a drukk!
márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/674 A kérdező kommentje:
Várjuk a szombati eredményt, megy a drukk🙂
márc. 6. 13:33
 97/674 anonim ***** válasza:
79%
En amikor a kislanyommal teherbe estem a nemvart napján is negativat teszteltem reggeli elso vizeletbol... Csak ket nap keses utan lett pozitiv. Ugyhogy ne add fel.
márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/674 anonim ***** válasza:
30%
Sziasztok 51/N. Vagyok holnap tesztekkel 9dpo szerintetek van eséjem ha terhes vagyok ki mutasa 6 éve várunk rá ha ez a hónap nem sikerűl megyűnk lombika
márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/674 A kérdező kommentje:

Szia 51/N

Nagyon drukkolok, majd írj holnap ha van kedved🙂

De ha holnap még nem mutatja, ne add fel, lehet még korai😊

márc. 6. 21:48
 100/674 anonim ***** válasza:
79%

Sziasztok! 36os vagyok, (5 hetes ha minden igaz :) ) hű de jól bepörgött a topik! Nagyon drukkolok mindenkinek, aki csíkokat szeretne látni! ❤ majd adjatok hírt magatokról. Én teszteket is szeretek nézegetni, szval sztem ide jöhetnek, ha jól esik nektek több ember szeme. 😉 Cint, van, akinek hosszabb idő, míg beágyazódik, lehet még baba ebből a ciklusból! N, ezt neked is írom, hogy ha esetleg a mai teszt még nem mutatja, attól még nincs veszve semmi!

Kétcsíkos teszteket mindenkinek!

Legyek mondjuk S :D

márc. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!