Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mikorra nem várja? (2024)

Ki mikorra nem várja? (2024)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van még aki ebben a hónapban próbálkozik?🙂

Én 12-ére nem várom!


Egy régebbi topik inspirálta a kérdést, ott elég jó kis csapat gyűlt össze😊



márc. 1. 01:50
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/674 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen BT és a drukkolást is!


Hát nehezen... borzasztó lassan mennek ilyenkor a napok :(


Ki mikor tervez tesztelni?


V.

márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/674 anonim ***** válasza:
70%

Én úgy döntöttem most nem is fogok számolgatni. 20.án fogok tesztelni. A héten megyünk wellnessezni, utána lehet 15.én is elutazunk valahova, mindenfèlét kitalàlok hogy menjen az idő.


Sz

márc. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/674 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is nagyon lassan telnek a napok, pedig harmadik baba, de ugyanolyan bolond vagyok, mint amikor az elsőt vártam. Próbálom én is elfoglalni magam, mint Sz, de csak itthon. Jó wellnesst nektek, nagyon irigy vagyok! :D Én csütörtökön tesztelek.
márc. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/674 anonim ***** válasza:
75%

Nyugi nem vagy egyedül. Ahogy olvasom többen is vagyunk akik nem az elsőt várják mégis ugyanúgy izgulnak.. :)


Sz

márc. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/674 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Üdv köztünk Bt és Sz😊

Jo kikapcsolodast nektek a wellnesshez😊


V - arra nem gondoltál, hogy mindig új cisztak vannak és nem a régiek változnak? 🙈 Jo, tudom igazábol lényegtelen, mivel ott vannak. Csak maximum annyit jelentene, hogy amilyen gyorsan jönnek úgy mennek is.

Amugy zaklatom a megadott email címen, amit adott. Illetve holnap tudom hívni az időpontos telszamot, aztan kiderul. Bár titkon bizakodok, hogy mas miatt kelljen megjelennem par hét mulva🫣


Én bevallom lányok, ma vagyok az 5.dpo-n és nekem az segít, hogy olvasom a 2022-es topokot, ami miatt én is megnyitottam.

Több mint 4000 hozzá szólás van ott, most tartok a 3000 körül. Bár már elmúlt, de ahogy olvasom, együtt izgulok velük és várom mindig a folytatást. Igy egy kicsit konyebben viselem a várakozást. Pluszban a 2 éves örökmozgóm is ellát engem minden földi jóval😁

Meg örülök, hogy itt is azért gyűlünk😊

Én most ugy tervezem, hogy 8-10-12 lesz tesztnap, bár a 8-a valószínűleg nagyon korai lesz.


Mindnekinek kitartást, remélem meghozza a tavasz a pozitív teszteket😊

Meséljetek majd, írjatok amikor ugy érzitek szükség van egy kis tamogatasra vagy csak jol esik kiirni magatokbol😊

márc. 4. 10:05
 66/674 anonim ***** válasza:
51/N vagyok 10.-12. Szeretnék tesztelni ha ki bírom adig 🤭 és te?
márc. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/674 A kérdező kommentje:

Szia N! 😊

Ha nem bírod ki es te is tesztelsz egyet 8-án, ne keseredj el ha negatív lenne. Ha tudsz ugy hozza állni, hogy csak kíváncsiság és nincs semmo veszve, akkor hajrá nekünk 😁

márc. 4. 10:22
 68/674 anonim ***** válasza:

Nekem 35-37 naposak a ciklusaim, gondolom eltudjátok képzelni, hogy milyen hosszúnak is tűnik🙈

31. napon teszteltem először és ott már halványan látszott, 35. napon pedig már szépen virított a csík.

#18

márc. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/674 A kérdező kommentje:

#18

Olyan jó ilyeneket olvasni😊 van remény, hogy előbb látszódik🙂

Nekem 31-32 naposak jelenleg, viszont az ovum napját szerencsére tudom, igy onnan szamolok

Akiknek már úton a baboca, volt beágyazódási barnazas vagy vérzés?


Nekem első gyerkőcnel volt a várható menstruáció előtt egy héttel kb es ovu utan kb 5 nappal. És most is van barnas nyakos (bocsánat🙈) cucc 8 nappal a nemvár előtt és 5.dpp-n. Viszont a pozitív teszt utan 1 héttel erős barnazas volt igy 12.hetig progit kaptam és agynyugalmat.

Nem élem bele magam semmibe, csak közvéleményt kutatok, mert elvileg ritka ha van

márc. 4. 10:45
 70/674 anonim ***** válasza:

Kérdező, igazából erre nem is gondoltam :'D előfordulhat az is, bár ezer éve nem volt cisztám.


8-án lehet már én is nézek egy tesztet, az már 11 dpo lenne nekem. Addig próbálom elterelni a gondolataim :D


Hogy vagytok? Van valakinek valami "tünete"? :)


V.

márc. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!