Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mikorra nem várja? (2024)

Ki mikorra nem várja? (2024)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van még aki ebben a hónapban próbálkozik?🙂

Én 12-ére nem várom!


Egy régebbi topik inspirálta a kérdést, ott elég jó kis csapat gyűlt össze😊



márc. 1. 01:50
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/664 anonim ***** válasza:
83%
Sziasztok 12-ére nem várom 😘
márc. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/664 A kérdező kommentje:

#51 akkor egy cipőben járunk😊

Megy a drukk🤞


Te mikor tervezel tesztelni?

márc. 2. 15:01
 53/664 anonim ***** válasza:
76%
Én kisfiam is cicizik, de már csak éjszaka, akkor viszont minimum 3szor. Félek hogy így peteérésem sincs, bár rendszeres ciklusom van lassan 1 éve. Én ha ebben a hónapban sem sikerül a kistesó, akkor leválasztom. Amúgy is nehezemre esik már. Elég is volt.
márc. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/664 A kérdező kommentje:

#53 ha már neked nem esik jól, akkor tényleg itt az idő🙂

Nekem csak nemrég jött meg szülés óta, viszont februárban éreztem először nagy eséllyel az ovut (szülés előtt sose éreztem meg), hajnalba arra ébredtem, hogy beszúrt a petefészkem.

Te próbálkoztal Lh teszttel?

En voltam dokinal év elején és hormonlabort csináltattam. Elvileg a cisztan kívül, ami doki szerint nem lehet gond, minden rendben van

márc. 2. 16:23
 55/664 anonim ***** válasza:
76%
42 vagyok. Nekem diétát es inogest italport ajánlottak, sikerult fogynom jo par kgot (14 korul) sajnos az italpot nem tudom mar meginni annyira utalom. Most myo inozitolt es mehpempot szedek. Tegnap voltam laborvizsgalaton es az eredmények függvényében megyek majd nogyogyaszhoz, de valószínűleg máshoz. Akihez jártam nagyon félvállról vette a dolgot azt mondta hogy pcos es ir melett nincs sok remény. Na de cisztakat nem lát, menstruaciom rendszeres, nem barnazom, hormonszintek jok....
márc. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/664 A kérdező kommentje:

#55 Talán nincs is bosszantóbb annal, amikor látszólag "minden rendben van" de még sem sikerül.

Én most még próbálom elerni az orvosomat, de lehet váltanom kell, mert ez nem állapot hogy egy fontos kontroll előtt igy eltunik (értsétek ezt úgy, hogy a megbeszéltek szerint kerestem 1 honapja es azota is, de semmi válasz)

márc. 2. 20:58
 57/664 anonim ***** válasza:
76%

Sziasztok! Csatlakoznék én is :)

Használok név kezdőbetűt, mert úgy könnyebb lesz később megkülönböztetni egymast, én is olvashattam a régi csoportot! :)


Mi elvesztettünk egy babát 2 éve a 15. Héten, azóta csak most értünk el oda, hogy újra belevágjunk, addig rendezgettük az életünket..

Ez az első éles próbálkozós hónap, eddig csak szimplán nem vigyáztunk.

11.ére nem várom. Most nem csináltam LH tesztet, de előző 1-2 hónapban követtem, hogy lássam mizu, dokinál is voltam, vérvételen is. Minden rendben szerencsére.


Kérdező, láttam írtad van cisztád, nekem is van egy sajna, nincs 3 cm. Nekem is azt mondták nem zavar be a babatervezésben, nem kell műteni sem, de picit aggódom mert valahol azt olvastam , okozhat problémákat... De igyekszem nem aggódni ilyeneken, ha a doki azt mondta nem gond..:'D


V.

márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/664 A kérdező kommentje:

Szia V! Örülök, hogy itt vagy😊

Nekem nagyon sokat adott a másik csoport is, ahogy olvastam őket, most járok nagyjából a felénél.


Nagyon sajnálom, elképzelni sem tudom milyen lehetett átélni😔


Én sajnos hajlamos vagyok rá, szinte majdnem minden vizsgálaton talalnak különböző méretekben. Elvileg 5 centistol műtik, de amikor volt egy 6 centisem, arra is kaptam 1 honap türelmi időt, ami alatt eltűnt. Az orvosom se értette, de en örültem😁

Ha picit nyugtat, nekem első gyerkőc is ugy fogant, hogy volt cisztam, plusz a 12.hetig a baboca mellett is volt, de szép lassan felszivodott az is😊


Te nezettel hormonlabort?

Nekem megvan, csak a dokimat nem érem el😅 plusz a szűrés eredményemet 2 hónapja nem kaptam meg es a felhőbe sincs feltöltve

márc. 3. 19:44
 59/664 anonim ***** válasza:
70%

Köszönjük! Sajnos nem volt egy könnyű időszak így elveszíteni az első babánkat...:(

De végre rendben vagyunk és ezerrel várjuk, hogy jöjjön hozzánk a kis szivárványunk ❤️


Megnyugtatott, köszi!! :)

Bár nekem elég lassan húzódik vissza, már tavaly nyár óta ott van (vagyis 2 volt, egy kisebb, egy nagyobb, a kicsi teljesen eltűnt, a nagyobb meg csökkent). Majd pár hónap múlva kell megint megnézetnem.


Hormonképet most nem csináltattam, az volt tavaly, akkor minden rendben volt, sima nagy rutint csináltattam csak, háziorvos csak azt írt ki. Ha esetleg nem jönne össze a baba vagy 3 hónapig akkor elmegyek mindenképp :) De addig nem akarok rástresszelni :)


2 hónapja nem kaptad meg az eredményt? Jesszus, hát nem sietik el:'D zaklasd akkor mindenképpen a dokidat!


V.

márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/664 anonim ***** válasza:
70%
Szia V! Sajnálom a babád, és szurkolok, hogy sikeres legyen ez a hónap! Ki hogy viseli a dpo számlálgatást? BT
márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!