Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mikorra nem várja? (2024)

Ki mikorra nem várja? (2024)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van még aki ebben a hónapban próbálkozik?🙂

Én 12-ére nem várom!


Egy régebbi topik inspirálta a kérdést, ott elég jó kis csapat gyűlt össze😊



márc. 1. 01:50
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/674 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos vagy. Nekem is nagyon jó ezt olvasni. :))
márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/674 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolso R vagyok ,elobb mar irtam ,en is hasonlo cipoben jarok.megkerdezhetem stimulalasra MIT ajanlottak neked ? En is pcos es ir -val kuzdom. Egyelore myo inozitolt es mehpempot szedek, penteken voltam vervetelen, most csökkent 0.8 egységgel a homa indexem de meg mindig a normalis értek fölött van...
márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/674 anonim válasza:
Tegnapi, 10 dpo. Ma vagyok 11dpo-n. Szerintetek? :) [link]
márc. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/674 anonim ***** válasza:

Utolsó, én a Clearblue-n látok valamit, a többin nem igazán. Ezek tegnapiak, ugye?

Ma csináltál tesztet?


V.

márc. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/674 anonim ***** válasza:

Szia R! :)


Én is szedem a méhpempőt, de most szerintem tartok egy kis szünetet, mert fél éve szedem. Egyébként beállította 31-32 naposra a ciklusom, de mégsem lett peteérésem. Inofolic premiumot kezdtem szedni, az orvosom javaslatára néhány hete. Szedem a mercformint és a famost szedtem a ciklus második napjától 5 napig. Ez hozta meg, hogy a 13. ciklusnapomon lett egy 20mm es domináns tüszőm és szép méhnyálkahártyám. Ezen a napon adtam be az ovitrellet. Rá 3 napra kezdtem a progeszteronpótlást. Ez az első ilyen hónapom, kíváncsi vagyok nagyon. Mellette szedek multivitamint, és külön d, e és c vitamint. :)

márc. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/674 anonim ***** válasza:
A teszteket én sajnos egyelőre negatívnak látom. A clearbluen tényleg látszik valami, de sok helyen olvastam, hogy az lehet szellemcsíkos. Én olyat még nem használtam szóval nem tudok érdemben nyilatkozni róla. Egyébként még szerintem kicsit korai is lehet a tesztelés, de szorítok!:)
márc. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/674 anonim ***** válasza:
Én is csak a Clearbluen látok nagyon mintha valamit. Szurkolok! :) BT
márc. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/674 A kérdező kommentje:

Üdvözlöm az újakat! 😊

Jo olvasni, ahogy kezd felpörögni kicsit az oldal. Remélem hamarosan mindenkinek beteljesül szíve vágya😊

Cint4nyer - szerintem csinálj új tesztet ha van ra lehetőség🙂


Nálam annyi fejlemény lett, hogy a 4.dpo-n mini barnas folyás , ma a 6.dpo-m már erőteljesebb barnás nyákos folyás vérrel...

Egyelőre nem tudom eldönteni, hogy ez lehet-e beágyazódás vagy előbb fog megjonni 1 héttel.

Az lh tesztet 1.dpo ota reggel csinalom (josteszt es kivancsisag miatt) a ma reggeli erosebb, mint a tegnapi.

Egyik részem bizakodok, másik készül elengedni.


Ti hogy vagytok?😊 Meséljetek 😊

márc. 5. 10:08
 89/674 anonim ***** válasza:

Bogi! Én is így jártam a kisfiammal és semmi gond nem volt a terhesség alatt a szülés után fèl évvel pedig már nem is láttak cisztát.


Sz

márc. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/674 anonim ***** válasza:
100%

Sz

Nagyon örülök, hogy Nektek ilyen jól alakult, én is bízom a legjobbakban. Az igazság az, hogy nagyon jól érzem magam és azt súgja a megérzésem, hogy minden rendben lesz!

Köszönöm a válaszod! :)

márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!