Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakivel történt már hasonló...

Valakivel történt már hasonló eset? Illetve mi lett a történet vége? Terhesség vagy esetleg valami más?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal január 14.én voltunk együtt utoljára. Védekeztünk óvszerrel, ami aztán sem kiszakadva, sem elszakadva nem volt, miután szemügyre vettük. Ezt követően a menstruációm időben megjött, és 4-5 napig tartott. (január 28től - február 1) Nem is gyanakodtam semmire, mindaddig amíg a következő menstruációm nem jött meg. Február 26.án kellett volna megjönnie, de azóta sem jelét sem mutatta. A szokásos mell fájdalmam is elmaradt, viszont mint általában szoktam eléggé pattanásos lettem egy hete. S nekem aztán szokott megjönni, de valahogy elmaradt. Csináltam két terhességi tesztet is, azonban mindkét teszt telibe negatív lett.

Kicsit úrrá lett rajtam a félelem, hiszen nem terveztünk még gyereket. Orvoshoz mindképp elszeretnék menni, csak sajnos az én orvosom jelenleg nem rendel 1 hétig.

Tüneteim nem igazán vannak, legalábbis én nem igazán vettem észre semmit sem magamon. Esetleg annyi, hogy kissé nagyobb az étvágyam, de kevés étel után is teljesen tele vagyok, eltelítődöm.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi lett a vége a történetnek, terhesség volt vagy valami más?



márc. 1. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan voltak ilyen helyzetben, nekem is volt hogy 2 hetet is késett, legjobb barátnőmnek is, ha negatív a teszt nem vagy terhes
márc. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Védekeztél, menstruáltál negatív a teszted. Nem is értem ilyenkor hogy merül fel a terhesség?

Igen van hogy az embernek késik, vagy 1x-2x kimarad

márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megesik. A teszt már bőven kimutatná. Nekem volt, hogy egymás után 2 hónapig is kimaradt a nőim, az összes teszt negatív volt, nem is voltam terhes. 1 hónapos kimaradás, 2 hetes késések nálam viszonylag gyakoriak, évente minimum 1x előfordul.
márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt már olyan hogy késett. Szökőévente velem is megesik. Védekeztetek, megjött, telibe (🤦‍♀️) negatív a teszted. Nem kell, hogy úrrá legyen rajtad a félelem, sőt nincs értelme fejvesztve orvoshoz rohanni sem.
márc. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi értelme nincs még most orvoshoz menni.

Terhes biztos nem vagy (lagalábbis abból az aktusból már rég mutatná a teszt), ha pedig más miatt késik, akkor se nagyon tudsz vele mit kezdeni.

Nekem pl. egyszer az 52. napon jött meg, nem terhesség volt az oka, hanem ciszta, de azzal sem csinálnak semmit, majd elmúlik.

Valószínűleg legkésőbb a következő esedékesség idején megjön majd, ha nem, akkor is bőven ráérsz dokihoz menni.

márc. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!