Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető, hogy teherbe...

Elképzelhető, hogy teherbe esett a barátnőm?

Figyelt kérdés

Szombat este került sor az együttlétre.


Szex után, azt követően hogy végeztünk az óvszert leelenőriztem,és azt állapítottam meg, hogy egy lyuk található rajta. Természetesen nagyon haragudtam a barátnőmre, mert ezt az olcsó óvszert Ő vásárolta meg, AMOR thin poly-bag márkájú. Alkalmatlan a biztonságos együttlétre, és ezáltal teljesen szabálytalan.


Azonnal vett be tablettát, felvilágosítottam a tévedéséről, a következményekről.



#szex #ár #Poly-bag
márc. 4. 17:36
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
67%

Hát ezt most még senki nem tudja megmondani, főleg mi nem

De remélhetőleg nem :)

márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy a stílusod ellenére van barátnőd... Amúgy a legjobb minőségű óvszereknél is van némi kockázat.
márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem a Pisti a barátnőd? Mert akkor tudom, ki vagy.
márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%
Troll vagy.
márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Mától csak szájjal csináltasd vele
márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
100%
Szerintem, ha bocsánatot kérsz, amiért felelőtlen módon nem figyeltél az óvszer felhelyezésénél, és utána behisztiztél a hibád miatt, akkor a barátnőd nem haragszik majd.
márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Máskor vedd meg te.

Amúgy, hogy vett be azonnal tablettát? Esemény utánit tart a zsepi mellett az éjjeliszekrényen?

márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne bocsass meg neki, szerintem azonnal dobd ki, jobbat erdemel nalad :D
márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
80%

Az engem is érdekelne, hogy tudott azonnal bevenni esemény utánit, ugyanis azt nem tart otthon az ember a házipatikában, mint egy fájdalomcsillapítót mondjuk. (Költséges, és mivel az óvszer nem szakad ki vmi gyakran, simán lejárhat, mire mégis igénybe kéne venni.)

Kicsit kamunak tűnik a kérdés, de csak mondom, hogy kapcsolatban, amikor óvszerrel védekezünk, nálam úgy zajlott mindig, hogy megbeszéltük a partnerrel, milyen óvszer megfelelő mindkettőnknek. Volt már olyan gumi, ami engem irritált, és olyan is, amit meg a partnerem szűknek talált. Szóval, nem sopánkodni kell, ha vmit szarnak találsz, hanem egyrészt vehetsz te is, másrészt, lehet mondani, hogy drágám, ilyet ne, nekem nem tűnik biztonságosnak.

A konkrét kérdésre nem tudom, hogy válaszoljak-e, szerintem kamu az egész, de ha mégsem: Nem írtad, hogy beleélveztél-e, de ha igen, az nyilván rosszabb, mintha anélkül szakad ki. Az esemény utániban nincs személyes tapasztalatom, de azt tudom, hogy minél hamarabb veszi be a nő, annál valószínűbb, hogy megakadályozza a terhességet, de így sincs olyan hatásfoka azért, mint mondjuk egy fogamzásgátlónak vagy óvszernek. Az sem teljesen mindegy, mikor történt a „baleset”, a ciklusban hol tart a nő. Elvileg bármikor teherbe lehet esni, de ha szabályos a ciklus, akkor ált. a közepe a legveszélyesebb.

márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
81%
Vótmá'...
márc. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!