Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető, hogy teherbe...

Elképzelhető, hogy teherbe esett a barátnőm?

Figyelt kérdés

Szombat este került sor az együttlétre.


Szex után, azt követően hogy végeztünk az óvszert leelenőriztem,és azt állapítottam meg, hogy egy lyuk található rajta. Természetesen nagyon haragudtam a barátnőmre, mert ezt az olcsó óvszert Ő vásárolta meg, AMOR thin poly-bag márkájú. Alkalmatlan a biztonságos együttlétre, és ezáltal teljesen szabálytalan.


Azonnal vett be tablettát, felvilágosítottam a tévedéséről, a következményekről.



#szex #ár #Poly-bag
márc. 4. 17:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, tőled? Ne röhögtess már.
márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

“ Akkor bocsássak meg Neki?”

Nem kell. Inkább szakítsatok, mert ezzel a stílussal kicsinálod szegény csajt! Később meg majd jól megvered, mert fúj a szél és téged az zavar. Így legalább neki lenne esélye egy normális pasit megismerni. Te vagy az a tipikusan “bármi történik, azt rá kell kenni valakire” tipus. Mindig valaki hibás, de te persze soha.

Csak szólok, hogy bármilyen óvszert veszel, előfordulhat, hogy hibás. Kicsi az esélye, de előfordul.

márc. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!