Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 35-40 év közötti babát akaró...

35-40 év közötti babát akaró nők! Nektek mennyi idő alatt jött össze a baba?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig próbálkoztatok mire teherbe estetek? Szedtetek előtte fogamzás gátlót?

Kort is írjatok a válaszok végére légyszi! Kis nemhivatalos statisztika.



márc. 6. 07:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Második gyereket vállaltuk 35 évesen, második próbálkozós hónapban összejött. Testvére 31 évesen első próbálkozásra. Nem szedtem fogamzásgátlót Leiden miatt.
márc. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
38 évesen estem teherbe a második gyerekemmel. 5 hónap alatt jött össze, de kellett egy kis rásegítés Clostilbegyttel. Az első gyerekemet 31 évesen szültem, a két gyerek között Nuvaringet használtam.
márc. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
35 leszek nyáron. Én most várom az elsőt. Tavaly volt egy vetélésem 8 hetesen, akkor 9 hónap próbálkozás után sikerült. A vetélés óta eltelt egy év, de a konkrét próbálkozàs kb most is 9 hónap volt. Remélem ezúttal sikerül. Ha beleférünk az időbe szeretnénk majd még egy gyereket.
márc. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyermekemet 30 évesen szültem, 5 év alatt jött össze és szedtem előtte fogamzásgátlót 7 évig. A másodikat 31 évesen, 2 hónap alatt sikerült, nem szedtem a 2 baba között gyógyszert. A harmadik babánál 37 leszek mire megszületik, első hónapban sikerült. A második gyerkőc után 1 évig szedtem gyógyszert, de abbahagytam mert nem volt jó hatással rám.
márc. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Annyit tennék hozzá , hogy a "babaprrojekt" előtt már elmentem egy laborra ahol IR és pajzsmirigy alulműködés derült ki. Ezeket előbb rendbe kellett tenni. Miután az eredmények jók lettek, elkezdtünk próbálkozni. Fél év sikertelenség után elmentem átjárhatóságira , a férjem pedig sperma vizsgálatra. Úgy voltunk vele, hogy ha ilyen baj van, minek várjunk a csodàra.
márc. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
1. próbálkozásra
márc. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 38 évesen estem először teherbe, előtte sok évig fogamzásgátlót szedtem. Miután abbahagytam, 8 hónap múlva lettem terhes.
márc. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A második babánkkal 35 évesen estem teherbe, a 2. hónapban. Az első 3 évvel korábban a 3. hónapban sikerült.

Fogamzásgátlót sose szedtem.

márc. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

36 vagyok, 6 hónapja nem védekezünk, eddig nem jött össze 😔

Első gyerekkel 31 évesen lettem terhes, policisztás ovarium szindrómával, akkor myo inozitolt írt fel a nőgyógyász, be sem fejeztem az első dobozt, már jött is. Előtte fogamzásgátlót szedtem és volt egy elhalt terhességem is. A szülés óta helyreállt a ciklusom, mégsem sikerült mostanáig. Még várok egy ideig, aztán felkeresem ismét az orvost.

márc. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, én már kicsúsztam kicsit, de leírom. 41évesen 5.próbálkozásra, de sajnos, vetélés lett. Utána szintén 5.-re, vele még terhes vagyok, de közben 42 lettem.
márc. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!