Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időntúli pozitív teszt?

Időntúli pozitív teszt?

Figyelt kérdés

Tegnap délután csináltam egy terhességi tesztet,mert vannak tüneteim de 5perc letelte után már nem foglalkoztam vele,negatív lett

De nem dobtam ki vissza tettem a csomagolásba.

Most reggel gondoltam ideje kidobni és halvány pozitívat mutat,pontosan nem tudhatom mikor változott az eredmény,a kérdésem az lenne hogy járt e már valaki így és tényleg terhes volt e?


márc. 9. 07:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Én csinálnék a helyedben még egy tesztet első vizeletből.

Hanyadik dpo?

márc. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csinálj meg egy tesztet, mert nem tudni, hogy időn tuli-e vagy nem.

Képet nem tudsz feltenni?

márc. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

[link]

Tudom elég gyér.De előben sokkal jobban látszik,persze halvány de van színe is

márc. 9. 08:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ késik e már
márc. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez a 3.napja hogy késik
márc. 9. 08:36
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Három nap után már erősebbnek kéne lennie.(persze csak ha biztos az ovud.Ha nem biztos akkor lehet, hogy meg nem is késik)
márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3 nap késés után már sokkal erősebbnek kellene lenni. Nekem 4 nappal a menstruáció előtt volt ilyen szintén délután. Biztos vagy az ovuban? Ha igen, akkor nem reménykednèk. Ha az ovu lehetett később , illetve volt később is altus akkor még lehet belőle valami.
márc. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Persze egy másik teszt többet tudna mutatni szerintem,de ugye nem csak én látom a második csíkot?

márc. 9. 09:48
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Negatív.
márc. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Időn túl nem érdemes foglalkozni vele, akármit mutat, érvénytelen. Inkább csinálj másikat és amit az mutat időn belül, az a valós eredmény.
márc. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!