Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veletek történt már ilyen?

Veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy kedden(2024.03.06) volt pecsételő vérzésem, szerintetek mikor lehet leghamarabb tesztelni? Február az teljesen kimaradt, azóta fáj a mellem más panaszom nincs. Mivel elfogyott a tabim és kipróbáltuk ezt a fogamzásgátlót Pharmatex hüvely tablattát, mindent a leírtnak megfelelően használtam/használtuk. Ettől esett már valaki teherbe?



#teherbeesés #kimaradás #Pharmatex hüvelykúp
márc. 10. 18:00
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úr isten mennyi pharmatex baba van a világon. Kb semmire se jó.én azt mondanám hogy tesztelj 3 naponta amíg nem jön meg mert így kbra se lehet tudni hogy éppen ovud,beágyazódásod vagy mi volt.
márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mielőtt elkezdesz egy fogamzásgátlót, olvasgass utána. Hallottál a Pharmatex baby kifejezésről?
márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor esnek mellette teherbe, nekem azt mondta az orvosom, hogy ő inkább csak kiegészítő védekezésnek ajánlaná, amikor rákérdeztem pl ha későn veszi be valaki a fogamzásgától vagy egy nap ment a hasa és utána a gyógyszer mellé használja ezt is, hogy csökkentse azt a kis esélyt is, ami van. De önmagában ő nem tarja "rendes" védekezésnek. Ha ebbe az irányba akarok menni akkor a spermicid plusz mészájsapka már ér valamit, de önmagában spermiciddel elég sokszor esnek teherbe.
márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A pharmatex a legrosszabb védekezési modszer ami csak létezik.
márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!