Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Történt veletek izgalmas,...

Történt veletek izgalmas, vicces, meglepőextrém dolog terhesen, és szülés kor is?

Figyelt kérdés
2018. júl. 27. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Visszagondolva vicces: Szülés vègéhez közeledve, leakartam szálni az ágyból, mert iszonyatos kakilhatnék jött rám.. Épp akartam jelezni, hogy na én mentem slozira, mikor pont bejött az orvos, hogy még nem-e érzem.. Mondtam, hogy de. Erre a válasz: remek, akkor szülünk! Én meg azt hittem, hogy kienged... 😂😂😂😂😂
2018. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Elég meglepő volt mikor a 2 babánkat vártuk,( aki elkövette azt a hibát hogy kislány) és még anyós a 8-9 hónap között benyögte h minek veszek ruhát a babának és ő nem is fog venni semmit amíg meg nem születik mert az a biztos ha kint van már, mert a végén is előfordul magzat elhalás

😱😱😱

2018. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nálam is szólt a doki, hogy na, akkor most szülünk. Én meg mondtam, hogy nagyon szomjas vagyok, ihatok-e. A szülésznő mondta, hogy már jön a baba, majd iszok utána. Erre én: De én most vagyok szomjas. Megszületett a lányom, elvitték lemosni, mérni, én meg megkérdeztem, hogy ihatok már végre?
2018. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos a terhesség elején többször rám jött a hányás nyilvános helyen is.

Egy alkalommal Pesten kellett leugranom a buszról egy építkezés szomszédságába, főút mellé, és abban a percben kidobtam a taccsot. Hasam persze semmi nem volt még, kíváncsi lennék, mit gondoltak rólam, de szerencsére nem este volt, hogy részegnek nézzenek. Meghát akkor ez nem érdekelt.

2018. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Nálam ezek voltak:

1. gyereknél:

- az arcom elé dugták kitoláskor az oxigéncsövet hogy vegyek friss levegőt, én meg azzal a lendülettel bekaptam :) Azt hittem be kell és úgy kell belőle szívni

- kitoláskor annyira elfáradtam, hogy hátradőltem, mondtam a dokinak: "elfogyott az erőm, vágjanak fel és szedjék ki". Persze ilyen nincs, de utána csak sikerült kinyomni :)

- a férjem arcába ordítottam hogy "ez a gyerek egyke lesz az már most biztos!!!!"


2. gyerek:

- a férjem fogta a kezem, én meg nyomás közben belekarmoltam. Erre ő szenvedő arccal: "naa, tudod hogy ez mennyire fájt?" Hát a doki, sznő és én egyszerre néztünk rá WTF fejjel :) Én mondtam is neki hogy ki nem tojja le?!

- amikor odaadta nekem a doki a babát k8s mázosan, takaróba burkolva, mondta hogy picit takarjam jobban be hogy felmelegedjen. Én gondoskodóan bebugyoláltam, ő meg közölte hogy "annyira azért ne, hadd kapjon levegőt"..


Most így egyelőre ennyi ugrott be, ha lesz még majd leírom.

2018. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Méhszáj vizsgálat közben a doki másik kezét kaptam el -az övé volt közelebb-, nem a férjemét, és húztam oda magamhoz nem kicsit szorítva. Csak amikor befejezte, akkor láttam, hogy az az ő keze...
2018. júl. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Szülés utáni 3. nap történt, hogy 2 hashajtó tablettát is bevetetett velem a “kedves” nővérke, amitől nem egyszer összef**** a folyosót is, illetve a mosdókat, zuhanyzókat... 🤣
2018. júl. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Érdekes itt a pontozás....az a hasznos válasz, hogy "kakilni kellett de nem mehettem ki" meg a "szomjas voltam". Akik tényleg erdekes, vagy vicces dolgot írtak azok nem állnak 100%-on.....

Akkor ezek szerint az is tök extrém hogy én nagyon éhes voltam de a doki azt mondta szülünk és nem ehetek már. Amikor megszületett már ehettem. Nem tudtam hogy ez olyan extrém sztori de ezek szerint itt wkkora az ingerküszöbe a nőknek.

2018. júl. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

Az egész szülésem vicc volt..

~Mikor már kint volt a pici és jöttek varrni elkezdtem türelmetlen lenni.. Rá néztem a dúlámra és megkérdeztem ,hogy az egészet készül bevarrni ??? Mire közölte velem ,hogy még el sem kezdte .( külföldön élünk így nem értette más ,hogy mit kérdeztem illetve mondtam .)

2018. júl. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!