Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal 2 éve vagyunk...

A barátommal 2 éve vagyunk együtt és mindig óvszerral védekeztünk de már nagyon kíváncsiak vagyunk vajon milyen érzés lehet gumi nélkül.Ha a barátom 1-2-szer betolná nekem a péniszét teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt és mindig óvszerral védekeztünk de már nagyon kíváncsiak vagyunk vajon milyen érzés lehet gumi nélkül. Fogamzásgátló tablettát még nem szeretnék felírni mert még korainak érzem. De 1-2 tolástól teherbe eshetek?
2009. jan. 4. 19:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%
Figyelmedbe ajánlanám a hüvelybe helyezhető fogamzásgátlókat, úgy mint tabletta, krém, kúp...Ja és nem árt elolvasni a használati útmutatót sem...
2009. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
87%
Had gratuláljak annak a válaszolónak, aki gumi nélkül csinálja. Ha 20 esetben nem volt gond, akkor a megszakított közösülés jó módsze, mi? Ne is érdekeljen, hogy mások 20-nál már többször próbálták, pl. már a rómaiak is tudták, h nem megbízható... Hát kisszívem, remélem felkészültél az anyai vagy abortuszi örömökre, mert ha így folytatod neked is lesz benne részed.
2009. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
60%
Szerinted az abortuszok nagy része nem azért van, mert a tinédzserek ,,kíváncsiak" voltak?
2009. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
100%
A barátnőm is kipróbálta a gumi nélküli szexet, és március közepén meg is érkezik a trónörökös!!!!
2009. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Simán teherbe eshetsz úgy is, hogy csak a közelben csorog a lé, és te is nedves vagy közben.


Hogy gondoltad az akciót?

Nem tudod, hogy abban a pillanatban, ahogy tologatja befelé - az előváladék azonnal jön, kifelé?

És, ha 1-2-szer betolta, az első alkalommal olyan érzés is lehet, hogy a második lökésre akár jöhet az egész anyag is?

Ha ilyet csináltok, az a legvalószínűbb, hogy a 3. lökésre már úgy spriccel, hogy a másik végeden jön ki a fölösleg!


Megpróbálhatsz pesszáriumot használni: ügyesség és fegyelem kell hozzá, de szerintem (és majd szerinted is) megéri - ha már nem akarsz bogyókkal küzdeni.

2009. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
26%

Mindig mindenre van egy kis esély, de azért minek ennyire beparáztatni szegényt?

Ennyire azért nem könnyű teherbe esni, különben lenne már egy tucat gyerekem. De sajnos még egy sincs, pedig már egy teljes éve szeretkezünk minden egyes alkalommal védekezés nélkül, peteérés ideje alatt is, úgy, hogy bennem fejezi be a párom....

Az, hogy egy-két lökést gumi nélkül csinálnak, szerinem nagyjából olyan mikroszkópikus méretű esélyt eredményez a terhességre.

És nem akarok a megszakításos mellett korteskedni, de nekem egy korábbi párommal 4 évig bejött. Persze lehet, hogy bennem (bennünk) van a baj.

2009. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó neharagudj,de ha 1 éve nem jön össze,akkor ott probléma van,méghozzá nem is kicsi,és nem szerencse/szerencsétlenség...:s
2009. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát, tudod, olyan férfi nincs, aki egy-két tolás után abba tudná hagyni...
2009. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
77%

Igen a 2:19-esnél biztos hogy nem normális, hogy ennyi idő alatt nem esett teherbe ilyen módon.

és ne osztogasson hülye tanácsokat egy így is tudatlan tininek!

2009. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 éves korom óta szedtem a fogigátlót. Már nem szedem, babát szeretnénk a férjemmel, de amíg arra vártunk, hogy kitisztuljon a tabletta maradéka a szervezetemből, mindig megszakított aktussal védekeztünk, és soha nem volt belőle semmi baj. Csak az a gond, hogy az én férjem iszonyú nyugodt és kimért pasi, szóval teljesen megbízom abban, hogy időben kiveszi. És azért már egyikőnk sem tini, nagyobb önkontrollal rendelkezünk. Ha mégis nagyon és ellenállhatatlanul és iszonyúan erős vágyat érzel aziránt, hogy kipróbáld, menzi előtt 1-2 nappal sokkal kisebb az esélyed a teherbeesésre
2009. jan. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!