Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk. Normális...

Babát szeretnénk. Normális lehet, ovulációkor ilyen tünet, és ennyi ideig?

Figyelt kérdés
Tavaly januárban volt egy korai vetélésem. Mivel nagyon pici volt még így egy következő menstruációval lezajlott az egész vetélés folyamata. Már több mint egy fél éve próbálkozunk sajnos sikertelenül. Voltam hormon vizsgálaton ahol mindent rendben találtak. Párom is egészséges. Múlt hónapban kaptam progeszteron pótlást ha fennállna a terhesség viszont sikertelen volt így megjött a menzeszem. Ebben a hónapban az ovulációm környékén 14nap tájékától nagyon enyhe barna folyásom van, szinte tényleg alig észrevehető viszont már 4.ik napja tart. Ez normális lehet? Soha nem volt még velem ilyen. Természetesen most is együtt vagyunk-voltunk ezeken a napokon. Jövőhéten megyek dokihoz hogy kiderítsem normális e ez az egész, de addig gondoltam megkérdezem hátha valaki járt már ebben a cipőben? Előre is köszönöm mindenkinek!

márc. 14. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A barnázás lehet hormonzavar miatt, konkrétan ha kevés a progeszteron, es a nyh már kezdene leválni. Lehet, hogy nem volt peteérésed. Ez az uh-n ki fog derülni. A terhesseget még nem fogja látni, ha van.
márc. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az első barnázós napon papíron volt egy rózsaszínes folt illetve az a nyúlós folyás ami peteéréskor is szokott lenni. Ebből adódóan nem gondolnám hogy elmaradt volna a peteérésem. Nem a terhesség miatt szeretnék menni, hanem erre rákérdezni.
márc. 14. 13:41
 3/7 A kérdező kommentje:
Illetve progeszteron szintet és néztek legutóbb
márc. 14. 13:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos segíteni nem tudom de pont az előbb írtam ki hasonló kérdést annyi hogy nekem egy hét múlva lenne az ovuláciom és na szúrós érzést éreztem a ball petefészkemnél majd kis idő múlva rá elkezdtem barnázni.
márc. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4es vagyok.

Mi lett végül?

márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Petefészek ciszta
márc. 28. 19:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom.

4-es voltam

márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!