Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 9. dpo-nál tartok. Ez a...

A 9. dpo-nál tartok. Ez a harmadik próbálkozós hónap. Van itt még valaki aki esetleg ugyan itt tart ? Izgulhatnánk együtt.

Figyelt kérdés
Én még nem teszteltem mert mindenhol azt olvastam, hogy még minidg túl korai lehet. Első baba lenne, így elég tapasztalatlan vagyok e téren. Osztana meg valaki tüneteket élményéket?

márc. 15. 12:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Sok sikert kédező! Mi is még várunk a csodánkra. Nekem talán ma van pé vagy tegnap volt.
ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Neked is sok sikert 21-es! És, hogy érzed magad ? Én erős fájdalmat éreztem aznap a jobb oldalon mikor a pé gyanítom, plusz volt némi folyásom is ami erre utalt, bár naptár szerint korai.
ápr. 28. 22:03
 23/24 anonim ***** válasza:
A derekam fájt tegnap, de az sok mindentől lehet, mert sokat emelgettem nehezet, görnyedtem..stb a napokban, fejem is fájt, de az se meglepő az időjárás miatt.. Én most nagyon igyekszem nem annyira elemezni magam meg beleèlni minden tünetbe. 2-3 naponta együtt vagyunk ahogy sikerül így csak nem csúszunk le róla..
ápr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Ez a legjobb amit tehettek, nagyon szorítok, hogy megérkezzen a kis csodàtok!
ápr. 29. 19:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!