Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25 éves kor után tervezek...

25 éves kor után tervezek szülni. Jó még akkor?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok most.

márc. 17. 13:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ember tervez, Isten vegez.

En 24- eves kor hataroltam be annak idejen, aztan 24 evesen meg nagyban az egyetemre jartam, utan kulfoldon dolgoztam, beutaztam a vilagot. Nekem ez fontos volt.

34 evesen szultem, nekem teljesen megfelelt ( elotte par eve mar szerettem volna, de endometriozis miatt nem jott ossze- sajnos azt is bele kell kalkulalni, hogy kb. minden 2. no teherbeesesi problemakkal kuzd)

márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
17 evesen en azt terveztem, 23 eves koromban mar hazas leszek egy gyerekkel, 4 ev mulva a masodikkal es ennyi. Na, ehhez kepest tavaly, 27 evesen mentem ferjhez es iden leszek 28, mire megszuletik.
márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣
márc. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Manapság 30 felett is szülnek sokan, nincs ebben semmi, ne aggódj. Sőt, lehet addigra már gyereket sem akarsz majd, ez is változhat az évek alatt. Én tinikoromban még nagycsaládot akartam 3 gyerekkel. Aztán kikerültem au pairnek külföldre háromgyerekes családokhoz…na ott döntöttem el, hogy nekem egy is bőven elég lesz. Most 27 évesen meg már ott tartok, hogy lehet egyet sem szeretnék, ahogy egyre több gyerek van a környezetemben (testvéremnél, barátoknál), annál inkább megy el tőle a kedvem🤣Szóval 17 évesen még felesleges ezen agyalgatnod, bőven ráérsz.
márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
17%
Azért aki azt írta, hamarabb nem is kellene, azzal nem értek egyet :D nem sokkal a 25. Születésnapom után született az első babám, és nem, én nem érzem magam kifejezetten fiatal anyukának, hamarabb is bevallaltam volna már, ha megvan a megfelelő partner :) de igen, valóban ezért mondják, hogy ember tervez, Isten végez.
márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!