Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kikukáztam a tesztet, pozitív...

Kikukáztam a tesztet, pozitív vagy szellemcsík?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy órák múlva tilos nézegetni, de kezdek bekattanni.

Ti láttok rajta valamit?

12.dpo délutáni vizeletből.


márc. 17. 14:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
Negatív
márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
Én valami kis halvány csíkot ezen pont látok, de úgyis csak akkor lesz tuti mikor már késik. Amúgy azzal meg felesleges szerintem itt dobálózni, hogy miken mentél át, szerintem ezen az oldalon mindenkinek meg van a saját kis sztorija, de ettől még nem leszel előbb terhes
márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
57%
A pozitív teszt (jó esetben) egyértelmű.
márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem itt sokmindenki átment sokmindenen azért is vagyunk itt. Sokan választ kerestünk aztán itt is ragadtunk. Szerintem ez negatív. Amúgy ez egy szétszedett teszt?
márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon halvány csík van rajta, ilyen nekem is volt, de amikor pár hónappal később sikerült, ott nem kellett keresni. Sok sikert! Kitartást! Tudom most mit érzel.
márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Legyél türelmes és ha késik már, majd akkor tesztelj.
márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
javaslom perinatális szaktanácsadó felkeresését, akár online is, nekem sokat segített próbálkozós évek alatt. Sok mindent helyre tett bennem és mikor helyreállt a lelki békém, 3. hónapban össze is jött a baba.
márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
79%
Negatív, 12 dpon már keresni sem kell a 2.csíkot
márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de meg se nézem a képet, mert egyértelmű, hogy nem vagy terhes, ha pár percen belül nem jött ki csík. :/ azért írják rá, hogy ne nezegesd időn túl, mert akkor max fals eredményt látsz már. Ha pozitív, akkor 1-2 perc után max az. Drukkolok, hogy minél hamarabb sikerüljön

:)

márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
62%

Nah akkor en vagyok az ellenpelda. Csomo ido utani tesztem volt halvany csikos,csak felnagyitva lathato,hasonlo mint a kepen. Most mar 4 eves,itt ul a kanapen :))

Ha szines csík jon elo, ido utan is, az baba. Szurke az szellemcsik. Ha lila,akkor poz. Probald meg kov.reggel is.

márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!