Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakítás + óvszer kombóval...

Megszakítás + óvszer kombóval védekezünk a párommal már 4 hónapja, eddig működik, így jó eséllyel nem leszek terhes?

Figyelt kérdés

Nem szedhetek fogamzásgátlót, az óvszer viszont számára szörnyű, ezt én is tudom jól, így a jobb élmény érdekében maradtunk ennél a hibrid megoldásnál, s lám nem kell 30-40 perceket várni amíg szegény pàrom is el tud élvezni valahogy. Dolgozó felnőttek vagyunk, így annyira nem lenne gond, ha becsúszna egy baba, de eddig minden oké volt.


Ovulációkor is mindig együtt voltunk az elmúlt 4 hónapban mert en nem bírok magammal olyankor, páromnak pedig van előváladéka is. Megkérdeztem, ennyire más, mint amikor ténylegesen elélvez? Azt mondta tényleg, mert az előváladék nemcsak, hogy máshonnan jön anatómiailag, de nem is érzi, ha kijön. Én ezen csodálkoztam, mert ha nagyon fel van izgulva, akkor az előváladéka is spriccel.


Kérlek ne nézzetek szánalmasnak, több vizsgálat után a dokim is arra jutott hogy alapbol se könnyen esnék teherbe, családtervezéskor nem ártana majd extra kivizsgálásokra mennem, ezt javasolta. Egyelöre annyi a tuti, hogy IR-em van.



márc. 24. 13:56
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Előző ciklus pl: anovulációs volt, egyáltalán semmilyen ovu tünetem nem volt, libidóm is kb. 0 volt és késett 1 hetet, majd alig vérzett, innen voltam biztos benne, hogy akkor nem is volt használható petém valószínű.
márc. 24. 13:57
 2/40 anonim ***** válasza:
90%
Óvszerrel mi értelme megszakítani?
márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
87%
Óvszer mellé felesleges a megszakítás
márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
95%

Én aláírom, hogy a párod azt mondja, az előváladéka más.

És megnézte mikoroszkóppal? Vagy mi?


Én halkan megjegyzem, előváladéktól lettem terhes.

Pedig férjemé sem ugyan olyan.


Ha nem gond a baba, játszhattok hazárd játékot. De ez így elég felelőtlen.

márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
2%
Terhesvagyol!
márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
92%

2-3 akkor fussatok neki mégegyszer.

Nem az ovszerrel szakítja meg.

A pasi bedugja gumi nélkül is...

márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
93%

Most jól értem, a párod közvetlenül a magömlés elött veszi fel a óvszert???Mert akkor már fölösleges.


Az, hogy eddig nem estél teherbe, szerencse.

márc. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem, akkor most van óvszer vagy nincs?

Ha csak a végén veszi fel, ahogy a 7. írja, akkor annak mi értelme, ha úgyis megszakítjátok? Az előváladék, ha tartalmaz spermiumot, már úgyis belédkerül korábban is, ha meg úgyis kiveszi a vége előtt, akkor a sperma gumi nélkül sem jut beléd.

Elmagyaráznád a konkrét folyamatot, hogy mit takar nálatok a "megszakítás+óvszer kombó"?

márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
89%

Igy teherbe eshetsz, de ha nem problema, akkor maradhat igy. Ha az, akkor gumit kell huzni es ennyi.

Az orvos mi alapjan mondta, hogy nem eshetsz konnyen teherbe?


Mi is megszakitassal vedekeztunk a ferjemmel 5 evig, termeszetesen annak tudataban, hogy barmikor teherbe eshetek. De ugy voltunk vele, ha jon, jon, ha nem, akkor nem, de nem eroltetjuk.

Es pont igy estem teherbe az elsovel amugy, 5 ev utan.😄

Szoval esely az van, nektek kell tudni, hogy mit vallaltok be, a tobbi csak kifogas.

márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Hazárd játék, valóban. Eddig működött, de erre hogy lehet azt mondani, hogy mindig is fog 100%ra.

Nekünk is orvosilag esélytelen lett volna természetes úton a baba. Páromnak is, nekem is van "bajom". Aztán másodikra összejött.

Néha megviccel az univerzum 😉

márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!