Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakítás + óvszer kombóval...

Megszakítás + óvszer kombóval védekezünk a párommal már 4 hónapja, eddig működik, így jó eséllyel nem leszek terhes?

Figyelt kérdés

Nem szedhetek fogamzásgátlót, az óvszer viszont számára szörnyű, ezt én is tudom jól, így a jobb élmény érdekében maradtunk ennél a hibrid megoldásnál, s lám nem kell 30-40 perceket várni amíg szegény pàrom is el tud élvezni valahogy. Dolgozó felnőttek vagyunk, így annyira nem lenne gond, ha becsúszna egy baba, de eddig minden oké volt.


Ovulációkor is mindig együtt voltunk az elmúlt 4 hónapban mert en nem bírok magammal olyankor, páromnak pedig van előváladéka is. Megkérdeztem, ennyire más, mint amikor ténylegesen elélvez? Azt mondta tényleg, mert az előváladék nemcsak, hogy máshonnan jön anatómiailag, de nem is érzi, ha kijön. Én ezen csodálkoztam, mert ha nagyon fel van izgulva, akkor az előváladéka is spriccel.


Kérlek ne nézzetek szánalmasnak, több vizsgálat után a dokim is arra jutott hogy alapbol se könnyen esnék teherbe, családtervezéskor nem ártana majd extra kivizsgálásokra mennem, ezt javasolta. Egyelöre annyi a tuti, hogy IR-em van.



márc. 24. 13:56
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

28 az a fura, h ezt a megoldást ő ajánlotta fel, szóval részéről is kb. mindegy hogy jön-e vagy sem. De tudom, ezt nekünk kellene eldönteni, hogy most akkor akarunk-e normálisan védekezni, vagy inkàbb próbálkozunk a babával.


Köszönöm a meglátàsaitokat! :)

márc. 24. 21:37
 32/40 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok, nekünk nem fontos a papír. Minden vagyon papírozva van és lesz is, szóval anyagiak miatt sem làtjuk jelentőségét.
márc. 24. 21:39
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt szóban is jó tisztázni,de biztos megtettétek. Barátnőmnél az egyik kapcsolatánál is úgy volt a srác,hogy neki mindegy,ne védekezzenek,kb rá se kérdezett barátnőm szed-e gyógyszert,bármi. Majd mikor kiderült,hogy amúgy ovu is volt az egyik ilyen alkalomnál,akkor úgy eltűnt mint a franc a srác,hogy neki nem kell gyerek,barátnőm meg rohangált esemény utániért. Mert ő "azt hitte" a másik fél is szeretné,különben akarna védekezni rendesen,ezért ő sem védekezett.
márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Gondolom azért nem egy hosszabb kapcsolat volt, csak a srác magasról tett rá hogy kéne védekezni. :/ az első óvszerszakadásnál én is futottam párommal eseményutániért, már e-cigit se szívott a párom egy ideje akkor, de aznap este muszáj volt beizzítania a gépet, ő is fèlt. :D Azért most már más a szitu, nyilván megbeszéltük.
márc. 24. 22:05
 35/40 anonim ***** válasza:
8 évig szexeltem a párommal megszakítasosan, akkor estem teherbe amikor eldöntöttük hogy jöhet a baba ez került 3 hónapomba. Nem ajánlatos de ha nem gond ha becsúszik a baba akkor let's go.
márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Ezt jó tudni, édesanyám sem használt soha semmit, mégis csak 3 gyereke lett.
márc. 24. 22:23
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Mamám se használt semmit,7 lett ebből. :D Na,mi ezekből a következtetés kérdező? Nálad lesz vagy sem? :D
márc. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
90%
Milyen jó, hogy mindig a nőknek kell a ki aszott védekezésre figyelni, mert a férfiak nem bírják a gumit 😐 ja nem...
márc. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

Utánaolvastam kicsit a pesszáriumnak és tényleg nem tűnik biztonságosabbnak, mint amit most csinálunk. :/ Egyébkent angol nyelven azt írják aktus előtt max. 2 órával lehet fenn. Azt sem szűrtem le ebből, mennyire véd, ha több menet van egymás utan, akkor mindegyik előtt 5-10 perccel új adag gélt kell feltenni? :O


Amúgy ma megjött a menzeszem és most tudtam vegre kérni időpontot 3. És 21. Napi női nemi hormon vérvételre, szóval benne vagyok még a kivizsgálásban. Amit javasol az orvos, megfogadom, és remélem hogy talán egy PCO miatt még nem leszek meddő 30 éves koromra. :/

márc. 25. 10:27
 40/40 anonim ***** válasza:
Én Caya pesszáriumot használtam hat évig. Most terhes vagyok, de tervezett baba nem a pesszárium hibája. A szülés után is azt fogom használni. Érdemes a hormonmentes.hu oldalon olvasgatni róla illetve Gyengéd fogamzásgátlás és termékenységtudat csoportban is. Nem csak ezzel, más hormonmentes módszerekkel is megismerkedhetsz hátha valami szimpi lesz. Én nagyon idegenkedtem tőle egyébként, de a gumi nekem nem opció mert elmegy a kedvem az egésztől, a hormonos tabiktól meg minden bajom volt és valami kellett.
márc. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!