Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakítás + óvszer kombóval...

Megszakítás + óvszer kombóval védekezünk a párommal már 4 hónapja, eddig működik, így jó eséllyel nem leszek terhes?

Figyelt kérdés

Nem szedhetek fogamzásgátlót, az óvszer viszont számára szörnyű, ezt én is tudom jól, így a jobb élmény érdekében maradtunk ennél a hibrid megoldásnál, s lám nem kell 30-40 perceket várni amíg szegény pàrom is el tud élvezni valahogy. Dolgozó felnőttek vagyunk, így annyira nem lenne gond, ha becsúszna egy baba, de eddig minden oké volt.


Ovulációkor is mindig együtt voltunk az elmúlt 4 hónapban mert en nem bírok magammal olyankor, páromnak pedig van előváladéka is. Megkérdeztem, ennyire más, mint amikor ténylegesen elélvez? Azt mondta tényleg, mert az előváladék nemcsak, hogy máshonnan jön anatómiailag, de nem is érzi, ha kijön. Én ezen csodálkoztam, mert ha nagyon fel van izgulva, akkor az előváladéka is spriccel.


Kérlek ne nézzetek szánalmasnak, több vizsgálat után a dokim is arra jutott hogy alapbol se könnyen esnék teherbe, családtervezéskor nem ártana majd extra kivizsgálásokra mennem, ezt javasolta. Egyelöre annyi a tuti, hogy IR-em van.



márc. 24. 13:56
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Kb. 20 perc egy aktus, fél ideig anélkül megy, fél ideig gumival. Megpróbáltuk a sima megszakítást. Hát, párom nem tudta időben kivenni, eleg sok ment be. Ciklus 24. Napja volt, nem lettem terhes, de én megkértem hogy akkor vegyen fel óvszert amikor már nagyon elkapja a hév. Csak óvszerrel tenyleg vagy 40 percet szenvedett és azért mondon így, mert ennyi ideig én se voltam nedves, fájt sokszor és ez senkinek se volt jó. Aztán elhiszem hogy mas nők meg mindent megadnának ha 5 perc helyett 40 perc lenne. A 20 az nekem ideális teljesen, az viszont biztos hogy semmilyen módon nincs is hüvelyi orgazmusom, csak jó, neki meg muszáj a behatolás, semmi mást nem szeret annyira, mint magát az aktust.
márc. 24. 14:33
 12/40 A kérdező kommentje:

De persze tudjuk hogy ez hazárdjáték, ha óriási gond lenne egy baba, akkor ez eszünkbe se jutott volna, de kb. Ezzel mentettük meg a nemi életünket.


Nekem amúgy PCO gyanu, össze-vissza ciklus miatt mondta a doki hogy nem igazán idealis a helyzet teherbeeséshez. IR miatt fogynom is kell, alig megy, de valamit fogytam

márc. 24. 14:35
 13/40 anonim ***** válasza:
90%
És az megvan, hogy a fogamzásgátló/gumi/megszakitason kívül egyéb védekezési mód is van?
márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Megvan, az összes macerásnak tűnik, az intrauterin eszközök pedig nem kevés fajdalmat okoznak.
márc. 24. 14:44
 15/40 anonim ***** válasza:
89%

#11


Ja, hát akkor reszkírozzátok csak a teherbeesést.

márc. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Az interuterin eszközök nem okoznak fájdalmat, csak a feltevéskor valamennyit, utána nem lehet érezni sem
márc. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk el nem tudom képzelni ennek mi értelme,nyilván ha nektek jó,jó,bár attól terhes lehetsz. Inkább amit nem értek,hogy hogy bír valaki a felénél felvenni óvszert vagy mielőtt elmegy. :D Főleg,hogy ugyanúgy hazardjáték így. Én is azt gondolom nőgyógyásszal beszélj más módszerről. A másik meg az IR,PCOS-ra nem ártana odafigyelned,mert később mikor már tényleg szeretnél majd lehet nem jön évekig emiatt és sok küzdelem lesz akkor.
márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
89%

Én ezeket sosem értettem.

Vagy védekezek vagy nem.

Nem hangulatgyilkos, félidő, gumi fel, attól lelankad stb. te meg aggódsz, késő volt, nem volt késő...

Tabit biztos nem szedhetsz?

De van annyi módja még. Macerásnak tűnik, de legalább egy együttlét elejétől a végéig egy, és nem kell megszakítgatni ezzel azzal.

márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nagyob nem értem. 10percig csináljátok gumi nélkül, mert úgy élvezi. Majd felkapja a gumit, amit utál, lesem lankad, majd ujabb 10perc és elmegy.

Ez valahogy hihetetlen.

Férjem sem bírja a gumit. De ő ahogy felteszi, le is lankad, nem ugyan onnan folytatja.

márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Neki nem lankad le a gumitól, csak éppen nem érez annyit, ami segítene elmenni, ha végig rajta van. ha kellően fel van izgulva, akkor nem érdekes a végén a gumi, úgyis bírja. És erősen tud élvezni, ezt azért én is érzem rendesen, de így legalább a gumiba megy, nem máshova.
márc. 24. 16:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!