Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet az, hogy védekezik...

Hogy lehet az, hogy védekezik valaki és mégis terhes lesz?

Figyelt kérdés
Sok horrortörténetet olvasok neten, írják hogy ők védekeztek és terhes lett. Az emberek ennyire nem tudják hogy mit csinálnak, vagy pedig abszolút nincs egy fix módszer amivel 100% hogy nem leszel terhes?

márc. 27. 16:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

En 2x voltam terhes igy.

Az elso gyerek utan spiral mellett. Egyszeruen nem jott meg en meg nem gyanakodtam hiszen ott a spiral. Eppen csak sikerult elintezni az abortuszt. 8hos volt a gyerek akkor.


A masodik alkalom a 3ik gyerek utan csaszar kozben kotottek el. Ra 2evre terhes lettem.

Megint abortusz. Es a ferjem elment vasektomiara.


Ez volt 4eve. Meg nem estem teherbe es remelem mar nem is fogok.


Fogamzasgatlot nem szedhettem. Szoval azt nem tudom. Nalunk a gumi volt az alap. Aztan a fentebbiek.

márc. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Egy védekezési forma sem 100%, plusz benne vannak ugye a hibás használat is. Elfelejti a tablettát, olyan gvógyszert szed ami semlegesíti a hatást, "csak egy kicsit beteszem gumi nélkül" és pont nincs szerencséje, volt az előváladékban élő spermium és "jókor volt jóhelyen". Na meg a nem megfelelő gyógyszerválasztás és/vagy kontroll hiánya

Saját sztori: 5 évig szedtem ugyan azt a gyógyszert, minden gond nélkül. Mentem a szokásos éves rákszűrésre és kontrollra, csinált a doki uh vizsgálatot is. A vizsgálat közben kiderült, hogy pont peteérésem van... Nem szedtem más gyógyszert, nem volt csúszás, mindig ugyan akkor vettem be stb stb. A szerencsén múlott, hogy nem lettem terhes, ki tudja mióta játszottuk ezt, hogy nem elég az a hormonadag már, amit felírtak. A doki szerint ez előfordul, ritkán, de van ilyen, hogy váltani kell emiatt.

márc. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
9-es. A megszakítás nem védekezés akkor sem. Mázlid volt, hogy 8 évig nem estél teherbe. 7 voltam
márc. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nincsen 100% módszer, de NAGYON ritka az, hogy valóban HELYES használat mellett lesz valaki terhes. Tehát pl ha gyógyszert szed akkor kiegészítő védekezést alkalmaz amikor szükséges, guminál nem teszi be előtte "csak egy picit", minden alkalommal ellenőrzi a pesszárium épségét és megfelelő mennyiségű és minőségű spermiciddel használja betartva az előírt időket stb.

Én sosem lettem megfelelő védekezés mellett terhes csak amikor akartuk.

De anyukám pl teherbe esett spirál mellett és van egy ismerősöm akit elkötöttek mégis terhes lett utána. Szóval persze ilyen is van, aki termékeny és szexuális életet él annak benne van a pakliban. De ritka és ha megfelelően alkalmazol egy megbízható módszert, nem kell rettegni.

márc. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én is elképzelhetetlennek tartom, de a közeli környezetemben egy 3 (!) gyerekes anyuka beteg lett úgy, hogy szedte a gyógyszert, és állítólag már későn vette észre, hogy jön a 4. gyereke.

Hogy aztán valóban így volt e, vagy csak ezt adta be a férjének, nem tudom 🤷🏼‍♀️😆

márc. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

13!

Hol irtam azt hogy a megszakitás védekezés? Sehol.

Lehet mázlim volt de stabil párkapcsolatban éltem nekünk így volt jó, megszületett az első gyerekünk amikor eldöntöttük hogy szeretnénk.Ennyi.Mindenki úgy csinál ahogy akar. Hát akkor nagy mázli kell hogy 8 év alatt nem estem teherbe.Nem buzditok senkit sem erre.

márc. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!