Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudOM az utolso menstruaci...

Nem tudOM az utolso menstruaciom datumat es ugy estem teherbe?

Figyelt kérdés

Februar 1 jen volt a rendes, utolso vérzesem, akkpr elkedztem szedni egy fogamzasgatlot, de egezs honapban barnaztam, neha piros valadek kisereteben volt valami. Fajt is a hasam, nem tudkm attol e, de vegul az utolso szem utam abbahagytam az elso level szedeset. Amint bevettem az utolsot meg kb 3 napig volt valami folyas aztan vege volt. Azota semmi

Most nem erzem,higy megjonne (elotte gorcsolt a hasam, mellem nem fajt), de most ezem ,hogy az igen.

Egyutt is voltam a parommal, lehetseges, hogy terhes lettem..(nyilvan majd tesztelek)


Kerdesem, volt e valaki hasonlo helyzetben aki nem tudta konkretan az utolso idopontot?

Hogy szamolt akkor az orvos?


márc. 29. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Meretek alapjan

De en nem hiszem, hogy terhes vagy, gyogyszert szedtel, csak nem valt be.


Ha teherbe is estel, akkor az inkabb azutan lesz, amiutan abbahagytad, de nyilvan csinalj tesztet.

Pozitiv teszt+ 2 het mulva erdemes eloszor orvoshoz menni.

márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azutan voltunk egyutt miutan abbahagytam..
márc. 29. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!