Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki ebben a hónapban...

Van aki ebben a hónapban szeretne terhes lenni?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok, ki, hogy figyelgeti a peteérését? Tesztel? Mikortól?

Hőmérőzik? Csak magát és a jeleket figyeli?

Köszi, ha megírod a tapasztalataidat.



márc. 30. 07:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
8/10 drukkolok Neked is!
márc. 30. 20:21
 12/21 A kérdező kommentje:
9/11 jól értem, hogy semmit nem csinálsz? Megvárod, hogy megjön-e vagy sem. Le a kalappal én nem vagyok ilyen türelmes. Kívánom, h mihamarabb baba legyen Nektek is!
márc. 30. 20:23
 13/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én hőmérőzök, nyák alapján tegnap vagy ma volt ovu, ugyhogy még elég sokat kell várni hogy kiderüljön :)

márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
13/13 hű 2 hét és tesztelhetsz. Drukkolok
márc. 31. 14:26
 15/21 anonim ***** válasza:
Nekem első closty hónapom semmit nem érzek.Talán annyi hogy ovuláció óta felpuffadok mint a lufi minden nap.Folyamat szétszedném a hűtőt,mert enni akarok,de ez nálam amúgy is jellemző :) 9-10.-re nem várom kiváncsi leszek.De már olyan régóta várok a 2 csíkra,hogy már meg is untam,szval már félválról veszem néha.Nem izgulom túl mert általában megjön van egy miómám is sajnos :/ reménykedek hátha...
ápr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Ja és még annyi hogy LH teszteltem is a hónapban,hogy tutira menjünk.Ahogy megjelent a 2 csík,elötte,aznap és azutáni nap volt együttlét,meglátjuk lesz e eredmény.Minden esetre iszonyatosan fájt a peteérés mert 1-1 nagy tüszőm volt sztem mindkettő repedt ez fix.Hát..kiderül...
ápr. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Drukkolok! Majd írj!
ápr. 1. 10:56
 18/21 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :) ha siker lesz írom
ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Sziasztok! Nekünk ez az első próbálkozós hónapunk a férjemmel. Teljesen kivizsgáltattam magam, az utóbbi három hónapban több kint tíz kilót fogytam, a bmi-m normális, a vizsgálatok alapján elvileg minden rendben van. Emellett december óta Femibiont szedel és alaposan utánaolvastam mindennek, ovulációs naptárral és tesztekkel felfegyverkezve. :D Szombaton és vasárnap pozitív volt a tesztem, ma negatív, tehát ma ovuláltam. Hétfőn, szerdán, pénteken, szombaton és ma reggel is adtunk egy esélyt a dolognak, remélem, az utóbbi háromból valamelyik sikerrel jár. Nagyon izgatott vagyok, bár tudom, hogy kicsi az esély arra, hogy azonnal sikerrel járjunk. Nagyon drukkolok mindenkinek!!:)
ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

19/19 dehogy kicsi az esély! Mondjuk a nemére nem mernék fogadni mert sokat voltatok együtt előtte és utána is. Szóval 50-50, h lány vagy fiú, de drukkolok, hogy pozi legyen a hcg teszt is.


Én még csak az ovu napját lesem messze van még a hcg teszt. Elvikeg 9-én lesz pozi LH tesztem aztán 24-én hcg teszt.

ápr. 1. 21:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!