Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok már így? Meg kell...

Voltatok már így? Meg kell ilyednem vagy ez normális? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most 3 hónapos a kisfiam császárral született. Kb 2 hónapos koráig sikerült anyatejjel etetni de már sajnos nincs úgy tejem és lusta is lett a kis szaros :) a lényeg, hogy múlt hónapban megjött elég fura is volt, még el viseltem volna, hogy pár hónapig nem lesz meg, mert olvastam de megjött. A lényeg hogy van applikaciom és most kellet volna megint meg jönnie, de 5 napja késik. Ilyenkor mi van? Kell idő míg beáll rendesen ez lehet több hónap is vagy induljak egy tesztért? Kicsit nagyon izgulok, hogy most mi lehet, mert még korai lenne a kisteso :) 2x voltam azóta a párommal, természetesen megszakítással, de hallottam hogy az se biztonságos. Csajok esetleg valaki járt így? Vagy nyugodjak meg? :) Bocsi, hogy össze vissza írtam, de kicsit aggódom :) szép napot mindenkinek
ápr. 14. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt normális ha még rendszertelen.

Másrészt a megszakítás nem védekezés, erről nem hallani kéne, hanem tudni.

Csinalhatsz tesztet, mert ha peteereskor voltatok együtt simán terhes lehetsz.

ápr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"...természetesen megszakítással, de hallottam hogy az se biztonságos. "


Természetesen megszakítással, magyarán nem védekeztetek. A kisfiadnak azért majd remélem nem ezt adjátok tovább, mert ha igen, gyorsan nagymama leszel. Nem, nem voltam még így, mert én vedekeztem normálisan mindig, ha nem akartam gyereket. Megnyugodhatsz, vagy terhes vagy, vagy nem

ápr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Édes Istenem, a mai világban van még olyan ember aki nem tudja hogy a megszakítás nem védekezési mód? Ilyen bután vállaltál gyereket? Ember az interneten minden infóhoz hozzáférsz, nincs ok a tudatlanságra.

Szóval mehetsz tesztet venni mert nem védekeztél.

Tudod vagy terhes vagy, vagy nem. Ez a két opció van. Fogadjunk azt hittem hogy ha szoptatsz akkor nem lehetsz terhes.

ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen megszakítással természetesen lehetsz terhes, mivel nem védekeztetek. Vegyél tesztet.
ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem védekeztetek, én vennék tesztet
ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megiJedned, csinálj tesztet!
ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Húha... csinálj tesztet kérdező. 3 hónapos a pici, de nem védekeztek? Vagy szeretnétek ennyire kis korkülönbséget? Ugye tudod egy gyerek után anyaként, hogy ez nem védekezés?
ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudom kicsit hülyén fogalmaztam :) tudom hogy a megszakítás nem védekezés. Nem kell egyből lehurrogni a fejem :( Szimplán csak az érdekel, hogy volt e valaki így hogy nem állt be neki terhesség után. Nem arra voltam kiváncsi hogy ki hogyan esett teherbe és hogy védekezett.
ápr. 14. 14:23
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm hasonlóan volt bár ott 5 hós volt a kislánya mikor kiderült hogy terhes. Szintén megszakítás, pluszban neki meg se jött még a vérzése
ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Normális, ha összevissza jön még meg. Nekem az első normális vérzés után egyszer 70, egyszer 50 napra jött meg. (Aztán sikerült a 2.gyerek, de mi terveztük kis különbséggel.) A 2.gyerek után is összevissza 25-60 napokra jött meg, aztán beállt szépen pár hónap után. (Már viszonylag szépen, de nekem előtte se volt rendszeres, viszont kb ugyanolyanra visszaállt, mint szülés előtt volt.)

A helyedben azért vennék egy tesztet.

ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!