Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyek azok a tesztek, amiken...

Melyek azok a tesztek, amiken negatív eredmény esetén egyáltalán nincs csík?

Figyelt kérdés
Tehát nem lesz rajta nagyítóval látható száradási csík se, nem látszik a reagens helye sem, hanem teljesen fehér.
ápr. 14. 20:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem az X-epil.

Igaz, későn mutatja ki ha terhes az ember lánya, de nekem mindig egyértelmű negatív vagy pozitív volt .

ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Facelle, mártogatós.
ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
És mik azok, amik ilyen szempontból megbízhatatlanok? Csak hogy tudjam, milyet vegyek, mit kerüljek.
ápr. 14. 21:15
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom. Nekem olyan nem volt. Azon kívül csak one stepet használtam, ami filléres, nem mindenkinek jön be, de nekem sose hazudott.

De ha tudod, milyet vegyél, miért kell tudnod, hogy milyet ne? Hát, a többit ne🤣

#2

ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Sokfélét próbáltam már, de csak akkor volt csík, amikor terhes voltam mind a kétszer. Xepil, facelle, clearblue, predictor, one step. Hómező volt ha semmi. 2x lett pozitív a tesztem, akkor volt csík.
ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Első vagyok.

Clear Bluenak van egy tesztje amin két ablak van.

Kék a csík ha terhes vagy.Na arról sok rosszat olvastam, hogy fix pozitívat mutatott és baba sehol.

ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig xepilet használtam, ha negatív volt, akkor az hómező volt, nem változott ha néztem, szuggeráltam, akkor sem ha ráolvasással próbálkoztam.


Amikor meg terhes lettem, mindkét alkalommal a nemvárt előtt 4 nappal pozitívat mutatott.

ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Gabrielt használtam havonta. Sosem csapott be. 1.5 év után akkor volt 2 csík,amikor terhes lettem.

De nyilván volt annyi eszem,hogy a használati utasítás alapján végeztem el a tesztet, és nem nézegettem időn túl.

ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
43%
A gabrielt kerüld,azon mindig van csík.Az x epilen meg akkor sincs ,ha terhes vagy!
ápr. 15. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
9# Nálam az xepilen csak akkor volt 2x, amikor terhes voltam az elsővel majd a másodiknál is csak akkor. Mondjuk esetleg megtanulni használni a teszteket nem árt… megvárni a késést,stb.
ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!