Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyek azok a tesztek, amiken...

Melyek azok a tesztek, amiken negatív eredmény esetén egyáltalán nincs csík?

Figyelt kérdés
Tehát nem lesz rajta nagyítóval látható száradási csík se, nem látszik a reagens helye sem, hanem teljesen fehér.
ápr. 14. 20:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
#10 okoska!A facelle pozi volt,mikor az x epli - .Tanulj meg te nem kötöszködni!😡
ápr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%
Húha de frusztrált vagy… :) A facelle 10-es teszt, xepil 25. Természetesen, hogy pozitív volt hamarabb az egyik. Hihetetlen mennyi frusztráció van itt egyesekben. :D
ápr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%
Xepil és digitális clearblue teszteket használtam, de nekem azt mutatta amit kellett.
ápr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
65%

9! A Gabrielt 1 évig használtam. Nem volt rózsaszín időn belül!!!


Csak amikor terhes lettem.

ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%
Én a legolcsóbb xepiltől kezdve a drágáig már szerintem mindent kipróbáltam, és csak akkor volt 2 csíkos, ha terhes voltam. Azon kívül semmi, egyiken se.
ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%

Nekem a facelle mártogatós és a predictor is sorra száradási csíkos volt, csak nagyon ritkán nem mutatott semmit. Szóval én nem ajánlom mert milliószor csalódtam miattuk.


Az x-epil 2 darabos mindig jó volt, hófehér ha nincs baba és két csíkos mikor van, viszont tény, hogy ez csak 25-ös szóval elmaradt menstruációtól érdemes használni.

ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
55%
Amit kerülj: dm ben kapható dr prima, kerüld a pregnasens teszteket is...
ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
72%
Ja és a Clearblue is szellemcsikosodik(nem a digitális)
ápr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
69%
Clearblue nekem mindig két csíkos volt, mikor a többi totál negatív. Nem a digitális, hanem a sima.
ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!