Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rà esèly ebben a hónapban?

Van rà esèly ebben a hónapban?

Figyelt kérdés
Hètfőn hajnalban voltunk együtt,de a peteèrèsem jövő héten lesz hètfőn vagy kedden. Ma közölte,h hètvègèn nem fog tudni hazajönni csak jövő hèten Pènteken. Külföldön dolgozik. Ilyenkor nincs sok esèly ügye?
ápr. 18. 11:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
ápr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Így nincs, de a peteérésedet honnan tudod előre, hogy mikor lesz... A ciklus félideje csak átlag, egyáltalán nem biztos hogy úgy is van.

Pl nekem minden hónapban 16.,17.napon volt pozi az ovu teszt, amikor terhes lettem meg a 22.napon.

ápr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
28-29 naponta jön meg. Mindig pontos. Jó pàr hónapja figyelem. Èrzem is,h mikor van peteèrèsem,akkor nyàk ,puffadàs stb. Ez mindig 14-16 nap között van. Csak most ezeken a napokon nem tudunk együtt lenni . Peteèrès elött hànyadik napon èrdemes együtt lenni?
ápr. 18. 12:38
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor semmi esély nincs rá.
ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

A termékenységi ablak 6 napos,ovu előtt 5 nap,illetve az ovu napja.

De a legesélyesebb ovuláció előtt 2,1 nappal együtt lenni,illetve ovu napján.

Nálatok ez így sajnos eléggé esélytelen :(

ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
NINCS!
ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nagyon minimális, szinte nincs.
ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
24%

Szegeny parod, ugy kell mukodjon mint egy gep.

Romantika azert meg van? Vagy mindent felaldoztok azert, hogy terhes legyel?

Hosszu életű kapcsolat.

ápr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%

Kedves utolsó! Ha nem tudsz aludni,vagy téged bántanak,ne ide gyere kiélni magad!

Semmi közöd a magánéletéhez,elég a kérdésre válaszolni.

Ennyi rosszindulatú,megkeseredett nőt (vagy férfit) ,mint itt,kevés helyen láttam.

Ha ilyen frusztrált vagy,neked is a pároddal kellene inkább hancúrozni,hátha elmúlik a keserűséged! 💁🏼‍♀️🙂

ápr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem görcsölünk rà. Majd jön ha jönni akar. Csak kivàncsi voltam mennyi az esèlye 7-8 nappal ovu előtt. Azèrt van az oldal,h ember kèrdèseket tegyen fel .
ápr. 18. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!