Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rà esèly ebben a hónapban?

Van rà esèly ebben a hónapban?

Figyelt kérdés
Hètfőn hajnalban voltunk együtt,de a peteèrèsem jövő héten lesz hètfőn vagy kedden. Ma közölte,h hètvègèn nem fog tudni hazajönni csak jövő hèten Pènteken. Külföldön dolgozik. Ilyenkor nincs sok esèly ügye?
ápr. 18. 11:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy minimális mert a spermák ha bejutnak a szervezetbe még van egy kis idő, hogy megtermékenyítse a petesejtet. De valahol olvastam, hogy valami 8 nap volt a rekord, de ez sem egy biztos forrás, ha lehet is annyira ritka, hogy nem érdemes vele számolni. Maximum 3-4 nap ovu előtt, ami releváns lehet.
ápr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igen dokim is azt mondta hogy peteèrès előtt 2- nappal meg peteèrèskor . Akkor nagyobb az esèly.
ápr. 18. 23:50
 13/20 A kérdező kommentje:
Doki nekem azt mondta,h max 72 óra 3 nap.
ápr. 18. 23:56
 14/20 anonim ***** válasza:

9-es, latom te sem tudtal aludni :D

Ki vagy te, Terez anyu? Mindenki jo tevoje? :))

Epp hancurozason voltam tul :)

Irigy vagy? ;)

ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hogyne,ilyen buta emberekre nem vagyok irigy💁🏼‍♀️

Inkább szánalmas vagy😘

ápr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
47%

És igen,inkább próbálok a kérdésekre szépen válaszolni,mint bunkó lenni.

Nem vagyok Teréz anya,engem egyszerűen csak arra neveltek,hogy kedves legyek mindenkivel.

Nem értem miért kell bunkózni,flegmán válaszolni mindenkinek egy egyszerű kérdés alatt. Inkább tovább kell görgetni,próbáld ki!

ápr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
60%
#16 ne is törődj vele. A 8-as egy megkeseredett primitív ember. Neki sz@rabb az élet hidd el.
ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
47%
Köszönöm kedvességed♥️
ápr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
🩷💜💙🩵
ápr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Úgy nèz ki kedden vagy szerdàn volt peteèrèsem. Tudom,h nincs rà esèly. Màr elengedtem. Majd összejön.
ápr. 25. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!