Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek rendszertelen a...

Ha valakinek rendszertelen a menstruációs ciklusa,hogyan számolja a peteérését?

Figyelt kérdés
ápr. 18. 18:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
61%
Minek tesz ki kérdést egyáltalán? Tuti klinikai eset ennyi ésszel. Kizárt, hogy ennek valaki gyereket csináljon
ápr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%
Hagyjátok is, hónapok óta itt vergődik, hogy 4.hyereket akar ( néha 3.at), meg a férje öregnek érzi magát úgyhogy nincs sok ideje teherbe esni illetve 42 éves, és nem hallgat senkire és semmi jotanácsra, hiába próbáltunk neki segíteni.
ápr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
42 évesen már lehet perimenopauza is.
ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Csak akkor volt rendszeres ciklusom, amikor fogamzásgátlót szedtem. Nincs semmi betegségem, ilyen a genetikam. Mégis első próbálkozós hónapban sikerült teherbe esnem. Nem szamolgattam peteérést sem. :)
ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
88%
25 és 28 nap között jön meg én ezt nem mondanám rendszertelennek
ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
25-28 nap még nem rendszertelen. Középidőben legyetek kétnaponta együtt. Ugyanakkor igaza van a többieknek is, attól, hogy menstruálsz még lehet, hogy nincs vagy nem jó minőségű a petéd. És ennek lehet akár inzulinrezisztencia is az oka, amikor a cukor még jó, de az inzulin már nem. Ha sok ideje próbálkoztok, a férfi oldalt is érdemes kivizsgáltatni, sőt azt egyszerűbb, olcsóbb és gyorsabb.
ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

#12! Miből gondolod, hogy ez az a bolond nő? Jó, ez se normális, de sokan nem százasok itt.

Nem bántásból kérdezem, csak én is olvastam azt 42 éves párszor és full hülye, de most nem lennék benne biztos, hogy ez is ő.

Mondjuk vicces, hogy szerinte semmi baj a ciklusával, de azért a kérdésben meg rendszertelen🙄 Vajon ez hogy fér össze a kis fejében? A rendszertelen nem normális, de a 25-28 napos meg tök rendszeres.

ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
64%

Minek irtal ide, ha csak lebaszod a neked kommenteloket?

Keresgelj akkor a neten...

Ha cisztad volt akkor valoszinuleg meg lesz is.

Attol, hogy menstrualsz nem biztos, hogy van peteeresed.

Hormonzavarod van. Pont. Kezeltesd magad. Fejben is.

ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom miért vágja rá rögtön mindenki arra, ha valakinek rendszertelen a ciklusa, hogy inzulinrezisztencia meg PCOS... Még 1001 más oka lehet annak ha valakinek rendszertelenül jön meg és attól még igenis lehet peteérése.


Szülés előtt nekem is 35-45 nap közötti ciklusaim voltak, de semmilyen más pcos tünet nem volt, a hormonjaim rendben voltak, a cukorterhelésem jó volt, diétára a ciklusom nemhogy javult volna, inkább rosszabbodott. Még lombikkal is lassabban értek a tüszőim, mint kellett volna.

Végül spontán lettem terhes, a ciklusom 33. napján történt ovulációból.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, nem számoltam, hanem LH teszteltem és hőmérőztem. 14 nappal előre mindig pontosan tudtam mikor fog megjönni, akkor is ha az 35. és akkor is ha a 45. napon jött meg.

ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
64%

Neki volt cisztaja.

Ne menjunk bele, de a posztolonak fejben nincs rendben sok minden. Tobben latjuk ezt es többször is posztolt mar. Majd betamad ha olyat irsz ami neki nem tetszik.

Ne gyereket akarjon tole ferfi, hanem menekulesi utvonalat keressen..

ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!