Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek rendszertelen a...

Ha valakinek rendszertelen a menstruációs ciklusa,hogyan számolja a peteérését?

Figyelt kérdés
ápr. 18. 18:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
65%
A válaszai stílusa, a halmozott írásjelek, tuti ő az... Plusz múltkor is kérdezett, ott márc.30án jött meg neki.
ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Tesztekkel nyomon tudod követni, csak nem egyszerű. Egyébként tényleg lehet bármitől és nem feltétlen az az oka, hogy nincs peteérés. Én pont akkor estem teherbe amikor a normál ciklusaim valamitől meghosszabbodtak.
ápr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
64%
#21! Köszi. Arról a kérdéséről lemaradtam. Full bolond az a nő. Sajnálom a gyerekeit. Már, ha egyáltalán van neki, mert egyik héten 2 van, másikon 3. Azért ezek nem olyan nagy számok, hogy ne lehessen tudni😂
ápr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!