Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Le késtem volna az ovulációt...

Le késtem volna az ovulációt vagy ez egy ilyen hónap?

Figyelt kérdés
Átlag 28-31 napra szokott megjönni. 13 a luteálisom. Mostanában használok ovulációs tesztet,de a testem jelzéseire mindig figyeltem. Viszont ebbe a hónapba minden adott "jel" megtörtént a peteérésre,majd ovulációra,de a teszt mégsem mutatja. Eddig pl ha tojáshoz hasonló nyákom volt (nekem csak 1-2 nap) mindig aznap lett pozi a teszt. Most semmi. 13.naptól csinálok tesztet,most van a 18.és semmi. Lehet elrontottam? Vagy lekéstem? Vagy anovulációs ciklus lesz? Attól hogy nem mutatta a teszt,de minden más tünet megvolt, lehet még/lehetett ovulációm?
ápr. 18. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hőmérőzz is mellé és akkor a kövi ciklusban már látni fogod ha még volt az ovu akkor is ha teszttel lekésed.
ápr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyes jó tanácsot ad. Én is hőmérőztem + ovu teszteltem. A kettő együtt nagyon hasznos, sok mindent megtudsz belőle. Nekem nem mindig az x-ik napon volt ovum, volt hogy előbb, volt hogy később egy nappal. Sok minden befolyásolhatja. Időjárás, stressz stb.
ápr. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden oestrus végződik ovulációban.
ápr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is a hőmérőzést javaslom 😊 Reggel kell mérni, közel azonos időpontban, szájban, digitális hőmérővel, ami 2 tizedesjegyig mér. Írd be egy alkalmazásba a mért értéket, pl. Fertility Friend.


Attól, hogy nem mutatta az LH teszt, lehetett ovulációd, igen. Az LH csúcs 12 óráig tart, ha csak naponta egyszer tesztelsz, akkor simán lemaradhatsz róla.


Pl. mindig délután 5-kor tesztelsz, és mondjuk neked szerda délben volt az LH csúcs, akkor lehet, hogy a kedd délutáni teszt nem "elég" erős (amire te rámondanád, hogy pozitív), a szerda délutáni meg már negatív lesz. Szerintem érted 😊

ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!