Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mennyi idő után sikerült...

Kinek mennyi idő után sikerült teherbe esnie? 😊

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen kérdés van.

Itt inkább azoktól kérdezném, akiknek több idő után jött össze a baba. Mondjuk akinek 1 ev után jött össze.

Nektek csak idő kellett, és egy idő után összejött, vagy voltatok kivizsgáláson, máshogy csinaltatok valamit, vagy szimplán idot adtatok a dolognak?



ápr. 23. 08:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagyjából 1 ev volt.

Azert írom igy, mert közben volt egy 1-2 hónapos szünet egy ciszta miatt - ez bezavart a ciklusba is, anovulacios ciklusokat okozva. Majd javaslatra Premenst szedtem, 1 levél után pozitív lett a tesztem🙂

Szóval nekünk még pont az a kategória, hogy már elgondolkoztam a kivizsgálásokon, de szerencsére összejött

ápr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
2,5 év után spontán az első. Addigra megvoltak a kivizsgálások mindkét részről, hsg, stb stb. és a meddőségibe az első vérvétel, következő hónapba mentünk volna már a személyes konzultációra. Akkor jött össze egyszer csak. A koromhoz petefészek kimerülés ami elindult szépen, ezenkívül mást nem találtak nálunk. A második 2 hónap után jött spontán, most vagyok 32 hetes.
ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

1. gyerek 1 hónap

2. gyerek 9 hónap

3. gyerek 1 hónap

ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2# vagyok, akkor voltam 28.
ápr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
7,5 év után, második lombikkal. 26 éves voltam, amikor elkezdtünk próbálkozni.
ápr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! 😊

#2 gratulálok, boldog babavárást.


Én tavaly májusban hagytam abba a gyógyszert, decemberig immel -ammal próbálkoztunk, de januártól már komolyabban. Én voltam dokinal többször is, azt mondta minden a legnagyobb rendben. Igyekszem nem gorcsolni a témán és elengedni a hétköznapokban. Megegyeztünk a férjemmel, hogy ha decemberig nem jelentkezik, akkor januárban elmegyünk egy kivizsgálásra.


Ilyenkor mindig vigasztal kicsit, hogy nem mindenkinek sikerül azonnal, hanem pici idő kell. 😊

ápr. 23. 09:29
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Fél év után. Tudom ez nem olyan sok, de nálunk addig nem jött össze, amíg úgy tervezgettem a jövőt, hogy mi lesz, ha összejön a baba (emiatt egy csomó mindenbe inkább bele se vágtam). Ahogy ezzel felhagytam, és elkezdtem úgy élni az életet, hogy nem a babától tettem függővé mindent + elhagytuk az agyontervezett és időzített együttléteket, és csak akkor csináltuk, amikor tényleg hangulatunk volt hozzá, úgy rögtön össze is jött.
ápr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
16 év után második lombikkal.
ápr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9 hónap aztán 8 hetesen vetélés, majd megint 8-9 hónap próbálkozàs után. Most 12 hetes vagyok. A próbálkozás előtt kiderült nálam IR, pajzsmirigy alulműködés amik kezelve lettek. Aztán a férjem spermavizsgàlatra ment fél év után én pedig àtjárhatóságira. Azt mondták minden rendben, sikerülne kell természetes úton. Már terveztünk bejelentkezni egy meddőségi központba.
ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, még annyi h most vagyok 34. Szerintem egy hormon panel vizsgálat senkinek sem árt.
ápr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!