Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felelőtlenség missed ab után...

Felelőtlenség missed ab után csak 1 menstruációt várni a következő próbálkozás előtt?

Figyelt kérdés
11 hetesen elhalt a babám,missed ab-n estem át 2 hete.A munkahelyemen tudták a babát,de dolgoztam. A műtét után a főnök közölte, keressek másik munkahelyet. 3 hónap mulva meg akartuk próbálni ismét, de munkahely nélkül...? Most betegállományban vagyok. Megfordult a fejemben, hogy a következő menstruáció után megpróbálhatnánk, hátha összejön, és maradhatok állományban. Szerintetek?
2009. jan. 5. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Várj még, hisz nem hajt a tatár. Inkább 1 hónappal később ess teherbe, csak biztos legyen.

Nem ér annyit a próbálkozás, hogy 2 hónap mulva ismét a műtőasztalon találd magad.

2009. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én dokim az első havi utáni vizsgálatkor azt mondta, hogy jöhet a baba. De nagyon alapos vér-vizelet, vizsgálat, uh alapján döntött így, mindent a legnagyobb rendben talált, mintha terhes sem lettem volna. 8 hetes várandóságom végződött vetéléssel és műtéttel.

Egyénfüggő, hogy kinél mikor áll helyre minden. Gondolom úgyis mész dokihoz az első mensi után. Kérdezd meg erről.

Tényleg nem játék a dolog, mert ha nem ajánlja, akkor ne próbálkozzatok! Agyon idegeskednéd az egész terhességedet és minden pillanatban arra gondolnál, hogy vajon megmarad-e. Én biztos ilyen lennék.

Nagy szemét a főnököd, de ha már így alakult, akkor keress gyorsan egy másik munkahelyet, még ha nem is az álmaid állása az sem baj, és utána próbálkozzatok.

Nem kell azt tudni az új helyen, hogy babát szeretnétek! De majd GYED-et fogsz kapni és elég fél év munkaviszony hozzá. Gondolom a terhesség alatt úgyis dolgoznál egy darabig.

2009. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Elég nehéz helyzetben vagy. Sajnos nekem is volt októberben ilyen műtétem. Nekem a műtét utáni első menstruáció után volt kontroll és az orvos azt tanácsolta, hogy várjak meg még egy menstruációt. Tehát a műtét után már volt kettő mensi. Mi csak most próbáljuk újra a babát. Egyébként az én munkahelyem is elküld, úgyhogy én közben más helyre is megyek dolgozni, mert nem biztos hogy összejön elsőre és dolgozni meg muszáj. Nehéz dolog de kitartást kívánok neked! Mindig van megoldás.

2009. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem 2hónapot mondott a dokim,de nekem 6hetes volt a terhességem amikor elvetéltem.Úgy tudom,hogy minél nagyobb a baba annál több időt kell kivárni,szerintem 3hónapot várj.Nekem a második hónap után össze is jött a baba és már 4hónapos nagyfiú.:)
2009. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Inkább várj, biztos-ami-biztos alapon. Az én nődokim rámparancsolt, hogy hat hónapot várjak, pedig a műszeres befejesésnél ő is jó munkát végzett, én is hamar kitisztultam, semmi gond sincs. 9 hetesen halt el, nem indult be a vetélés, talán ezért is mondta, hogy „komolyabb beavatkozás” volt. De hiába olvasom itt, hogy más 2-3 hónap után próbálkozik, ha egyszer rámparancsoltak, nem merek kockáztatni. Talán te sem bánnád meg, ha még kicsit türelemmel lennél.
2009. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hihetetlen milyen sokan vagyunk vagy voltunk hasonló helyzetben. Nagyon szerettük volna ezt a babát, én naiv azt hittem, velem nem történhet ilyen, erre még a munkám is oda. Azért is erősek leszünk, kivárjuk a 3 hónapot, addig meg munkakeresés ezerrel. Köszönöm a tanácsokat!
2009. jan. 5. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!