Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több mint 3 éve volt abortuszo...

Több mint 3 éve volt abortuszom, mert gond volt a babával. most ismét gyermeket szeretnénk. de nyár óta hiába próbálkozunk. Lehet hogy nem lehet már babám?

Figyelt kérdés
Az orvos szerint nincs akadálya a babavállalásnak,mégis félek.Minden praktikával próbálkozom.most 3 napig volt csak mensim, és erőssen fáj a hasam, de más tüneteket nem tepasztalok.
2008. jan. 8. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ha örcsösen akarod,az is gond lehet.A baba jönni,fog,mikor tudja,hogy itt az ideje.Ne aggódj,biztosan semmi baj nincsen.Nekünk 11 hónapra volt szükség.

38hetes kismama.

2008. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyár óta még csak fél év telt el, az orvos 1 évig nem is foglalkozik a "meddőséggel". Az abortusz miatt még nyugodtan lehet babád, ne izgulj.

Azzal egyetértek, hogy ne akard görcsösen, mert akkor nem fog menni. Éljetek nyugodtan, felejtsd el a babát és akkor mikor nem is gondolod, sikerülni fog:-)

2008. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éve próbálkozom,túl vagyok,egy spontán vetélésen,egy méhen kívülin,és most 4 napja késik,de nem poz.a tesztem.De nem esek kétségbe,mert másnak is volt már ilyen,ha a doki azt mondja,hogy lehet babád,akkor ez így is van,6 hónap az gyerekcipő,egy nő átlagban 3 havonta tud teherbeesni,ha minden tökéletes.Nagyon akarásból nem lesz bébi.Szeressétek egymást,ne azon rágódjatok,hogy mi lehet.Ha továbbra is fáj,akkor menj orvoshoz,ha más tünetek is vannak,csinálj tesztet.Sok sikert attól függetlenül.Ja az előttem íróhoz csak annyit,hogy nekem 2 év várakozást mondtak.1 év után kezdenek csak hőmérőztetni talán.
2008. jan. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!