Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a gond hogy már több...

Mi lehet a gond hogy már több mint fél éve probálkozunk hogy baba legyen és nem jön össze?

Figyelt kérdés
minden nap szeretkezünk ,orvos nem talált semmi rosszat ami esetleg arra utalna hogy én nem vagyok képes rá. a párom is meg vizsgáltatta magát nála se találtak semmit ami baj lenne.kérlek segitsetek
2009. jan. 27. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is anno így voltam az első baba előtt, de az én dokim sok havi eredménytelen próbálkozás után felírt egy Clostilbegyt nevű gyógyszert, 3 havi adagot (ezt úgy emlékszem közvetlen menzesz utáni 5 nap kell szedni napi 2x2 szemet)és első hónapban terhes maradtam.Ha jól tudom ez a bogyó a sárgatesthormon működését segíti elő, vagy valami ilyesmi.Kérdezd meg a dokit!Nincs hátrahajló méhed?Mert az is nehezíti a teherbe esést, erre a pózváltoztatás, az eset utáni fejen állás illetve hasonfekvés is szokott segíteni.Más ötletem nincsen.
2009. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, bár tudom mondani könnyű. Mi 9 hónapig próbálkoztunk az első babánál és már én is dokihoz fordultam, h. nincs-e gond. Azt mondta, hogy 12 hó próbálkozás teljesen normális akkor kezdenek el vizsgálódni. Ja és azt javasolta, hogy pé előtt kb. 3-4 napig mellőzzük a szexet, aztán mindent bele. Rá 2 hónapra megfogant a baba. A mindennapos szeretkezés nem ajánlott ha babát szeretnétek. Sok sikert és kitartás!!!
2009. jan. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a minden napos szeretkezés csak annak nem ajánlott, akinek valami baja van a párja spermaképének, akinek totál normális azok minden nap szeretkezhetnek. milyen vizsgálatok voltak már? a closti az agyalapimirigyet serkenti peteérésére. de én ezt maximum egy petevezeték átjárhatósági után kérném.
2009. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még nincs okod izgulni!Majd egy fél év múlva kezdjél el ezzel foglalkozni,addig pedig mindent bele!
2009. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Egy év probálkozás után estem én is teherbe. Túlságosan is rágörcsöltem a témára, szegény férjemet akkor rákényszeritettem az együttlétekre amikor Ő nem akarta mert fáradt volt. Aztán megprobáltam elengedni ezt a görcsös akarást és rá 2 hónapra sikerült.
2009. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz, és mondd, hogy már több ideje próbálkoztok. Nem azért, de engem is megnyugtattak, hogy még kevés idő volt meg minden, ahhoz, hogy miután hosszú idő után sem jött össze, rájöttek, hogy mégsincs rendben. És még pár hónapot várnom kell, úgyis. És ez teljesen elveszített idő, hiszen ha AKKOR elkezdenek komolyan vizsgálni és kezelni, akkor most már valószínűleg RÉG babás lennék.
2009. jan. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezen már én is rengeteget gondolkoztam. Én első hónapban teherbe estem, csak sajnos nem maradt meg, még várnunk kell a próbálkozással, de már most rettegek, hogy mi lesz, ha nem jön majd össze. Nekem egyszer mondott valaki valami olyasmit, hogy a stressz olyan hormont termel, ami megakadályozza a teherbeesést. Többet sajnos én sem tudtam meg. Hogy lehet, hogy ha jókor vagytok együtt és mindketten egészségesek vagytok, mégsem sikerül? Ez számomra is rejtély.
2009. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi 4 hónapig próbálkoztunk, előtte már abbahagytam a gyógyszerszedést is, hogy minden rendben legyen. Az első hónapban együtt voltunk minden védekezés nélkül és azt hittem naívan, hogy akkor most tuti terhes vagyok! Persze nem így lett. Elkezdtem hőmérőzni, amiről SEMMIT nem lehetett leolvasni, így az utolsó hónapban vettem egy ovulációs tesztet, és amikor kimutatta, hogy peteérésem van, aznap együtt voltunk, és megfogant a pici.

Most 17 hetesek vagyunk.

Kitartás és ne idegeskedjetek!

2009. jan. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!