Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lassan egy éve próbálkozunk...

Lassan egy éve próbálkozunk párommal hogy összejöjjön nem stresszelünk rá hova kéne elmenni hogy kiderüljön mi a gond?

Figyelt kérdés

már lassan egy éve próbálkozunk babával de nem jön össze nekem ultrahangon azt mondta doktornő minden rendben van szépen van peteérésem méhem megfelelő petefészkem is

hova kénem ég elmenni vagy mit kéne tenni aggódom


2009. márc. 23. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdemes teljesen kivizsgáltatni magadat és a párodat is. Ha van nőgyógyászod ő tud ebben segíteni, ha nincs, akkor érdemes meddőségi centrumba mennetek, ahol kivizsgálnak mindkettőtöket! Hormonlabor, ultrahnag megfelelő napon, párodnak sperma vizsgálat. Ha ezek megvannak már okosabbak lesztek!

2009. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is kivizsgáltattuk magunkat.

Páromnál minden rendben, nálam nem.

A jobb oldali petevezetőm teljesen zárt, PCO-m van, és a méhnyaknyákom megöli a párom spermáit.

Érdems tényleg mindent kivizsgáltatni, hogy boldogan várhatsd a babaáldást.

2009. márc. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze az ember aggódik, ez természetes, de nekem 3 terhességem volt és mindháromnál 1 teljes évet kellett várnom. A dokim azt mondta, hogy az egy év normális.
2009. márc. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és a páromnak hova kéne mennie mert vidéken lakik és énmeg korházba járok nődokihoz
2009. márc. 23. 15:24
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia.

A párodnak urológiára kell mennie oda amelyik a legközelebb van hozzátok de pl ha megkéred a nődokidat akkor ad beutalót andrológiára ha nem akkor urológia.

2009. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én férjemét megnézték a kórházba a szakrendelésen!

Én vittem be, egy perc alatt megvolt, még meg is nézhettem őket! :)

2009. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és kell beutalo az urológiára vagy mit mond párom?
2009. márc. 23. 18:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mint szintén zenész én először elmentem a nődokimhoz, ahol nekem is elvégzett különböző vizsgálatokat amin kiderült, hogy semmi szervi bajom nincs. Ő azt javasolta, hogy csináljunk petevezeték átjárhatósági vizsgálatot, és különböző vérvételekre is elküldött. Most majd ezek várnak rám. Kitartást és erőt kívánok nektek is.
2009. márc. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is a kórházba nézték, nem írt külön beutalót a doktornő, csak megmondta, hogy melyik asszisztensnek adjam. Ott beadtam és kaptam róla egy papírt, hogy milyenek. Sztem kérdezd meg a doktonődet, hogy ez nálatok hogy van. Ha kell, biztos ír hozzá beutalót.

2009. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha urológiára megy a párom ott mit csinálnak vagy mit kell mondani miért jött?
2009. márc. 24. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!