Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » El kellene kezdenünk aggódni,...

El kellene kezdenünk aggódni, ha szeretnénk babát, próbálkozunk már 8,5 hónapja, azonban szerintünk nem vagyunk együtt túl sokszor hozzá?

Figyelt kérdés

Már mi sem tudjuk, hogy nem vagyunk túl sűrűn együtt (havi 5-6 alkalom) és azért nem jön a baba, vagy inkább aggódnunk kellene, hogy netalántán más, egészségügyi probléma miatt nem szeretne minket. Fogamzásgátlót sosem szedtem. Ti mikor keresnétek fel orvost?

26 L és 27 F



máj. 11. 17:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%
9# azért ez nem így van. Ha nincs ott semmi amikor megreped a tüsző, akkor mitől kéne terbeesnie? Ennyi erővel az is lehetne terhes aki nem is szexel.
máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%

Mind a 2 gyerekünk az első hónapban fogant, úgy hogy 1, illatve 2db szex volt abban a hónapokban.

(Félreértés ne essék, az elsőnél betegség miatt volt csak ennyi. A másiknál meg munka miatt. Amúgy jóval több van, csak pont azok a hónaook mikor belevágtunk sikerültek így)

Szóval nem kevés, csak tensleg lehet rossz az időzítés.

máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Ha rosszkor vagytok együtt, akkor havi 5-6 alkalom kevés. Mielőtt orvoshoz rohantok, legalább 3 hónapban ovulációkor kellene együttlenni.
máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy a többiek is irták lehet csak rosszkor vagytok együtt. Várható ovuláció hetébe 2naponta voltunk együtt az első gyerekünk az első hónapban meg fogant a második a második hónapban.
máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
18%
Menstruáció végétől két naponta legyetek együtt
máj. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
56%
Ovu teszt! A fiam 4 egyuttlet egyikebol fogant... de en homeroztem es ovu tesztet is vegeztem.
máj. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Online naptár szerint néztük az ovukat, volt mikor ettől ténylegesen elcsúsztunk, de ahogy a munka engedi próbálunk odafigyelni rá.

Megpróbálom a ti tanácsotok szerint az ovu tesztet, aztán ha nem akkor orvoshoz fordulunk.

Köszönöm szépen a normális válaszokat mindenkinek!

máj. 12. 16:42
 18/21 anonim ***** válasza:
A #15-ös válaszommal mi a baj?
máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
73%
18-as, nem tudom miert pontoztak le. Igen is a legnagyobb esely ugy van, ha a termekeny idoszakban 2-3 naponta van egyuttlet. Igy biztos el lesz talalva az ovuláció vagy az elotte/utana valo nap. En pl a 8. Napon kezdtem 2naponta. De volt hogy elobb ovulaltam es le is maradtam rola.
máj. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Én bármikor odavágnék, iker terhesség lenne! Szóljatok bármikor, segítek szívesen akinek szüksége van rá.
máj. 13. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!