Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » El kellene kezdenünk aggódni,...

El kellene kezdenünk aggódni, ha szeretnénk babát, próbálkozunk már 8,5 hónapja, azonban szerintünk nem vagyunk együtt túl sokszor hozzá?

Figyelt kérdés

Már mi sem tudjuk, hogy nem vagyunk túl sűrűn együtt (havi 5-6 alkalom) és azért nem jön a baba, vagy inkább aggódnunk kellene, hogy netalántán más, egészségügyi probléma miatt nem szeretne minket. Fogamzásgátlót sosem szedtem. Ti mikor keresnétek fel orvost?

26 L és 27 F



máj. 11. 17:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Mindhárom gyerekem így jött össze, nem használtam ovu tesztet, illetve egyszer igen, de több stresszt okozott, mint haszna lett volna, így hagytam. Kétnaponta együtt voltunk és jött a baba.


#15. #18.

máj. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!