Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja kesik, de a tesztek...

4 napja kesik, de a tesztek negativak, baba lesz vagy ciszta, vagy valami mas?

Figyelt kérdés

mar jo ideje megnott a mellem, duzzadt, foleg a bimboudvar faj, volt parszor mindjart megjon erzesem, szurkalasok, derekfajas, suru pisiles, pici hanyinger.

Mire gondoljak? Szeretnek babat..


2010. okt. 29. 14:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
Igaz 4 nap az elég kevés de szerintem meg lehet érezni ha terhes vagy! Legalább is én tudtam pedig nem volt tervbe véve a picikém!Igaz sokan azt mondták hogy hülye vagyok ,mert nem lehet azt megérezni!
2010. okt. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
en is azt gondolom hogy baba, de mindenki lehurrog h csak bekepzelem, mert mar sokszor voltak tuneteim, de ennyifele tunet egyszerre meg sose..
2010. okt. 29. 14:31
 3/12 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk ezért írok... a ciklusom 38. napján vagyok( nehezíti a helyzetet, hogy 28-36 naposak a ciklusaim, szóval nem tudom pontosan mennyit is késik), másfél hete hasfájás-szurkálás, cicik eszméletlenül feszülnek ( ami nálam nem szokott lenni) , gyakori pisilés, de még a széklet is gyakoribb , meg-meg fordul a gyomrom pillanatokra, az éhség úgy jelentkezik, hogy émelygek,ami ha nem eszem csak rosszabb lesz , és a múlt hétvégén olyan voltam, mint aki álomkóros... már eldöntöttem, hogyha vasárnapig nem lesz semmi, tesztelünk a párommal! Nekem is megfordult már a fejemben ciszta lehetősége is, bár eddig soha ilyen problémám nem volt... szóval akkor várakozunk együtt, majd írj, hogy mi újság?! :)

27/L

2010. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
persze mindenkepp irok a folytatasrol, lehet holnap dokihoz megyek, nem tudom, vagy varok meg max ket hetes kesesig s akkor teszt megint..
2010. okt. 29. 16:08
 5/12 A kérdező kommentje:
28/L :)
2010. okt. 29. 16:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Én csinálnék egy 10-es érzékenységű tesztet. A barátnőimnél már kimutatta ekkor is!
2010. okt. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mar csinaltam kb 3x 10es erzekenysegut, es egy 25oset..mas tipp??
2010. okt. 29. 23:37
 8/12 anonim ***** válasza:
27/ L vagyok, ma sincs semmi... holnap reggel tesztelés lesz :) A 10-es érzékenységű a legbiztosabb?
2010. okt. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
elvileg igen, de sokaknak csak kesobb mutatja ki, szoval raersz tesztelni, ne kapkodd el..
2010. okt. 30. 15:09
 10/12 A kérdező kommentje:

amugy nekem sincs semmi, maradt a mellfajas, de lassan mar vehetek meg egy szammal nagyobb melltartot akkora :) de varok par napot s aztan ismet tesztelek, ha addig nem jonne..

sok sikert neked is!!!

2010. okt. 30. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!