Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy év után sikerült pozitívat...

Egy év után sikerült pozitívat tesztelnem. De nem tudok még sem felhőtlenül örülni! Volt már így más is?

Figyelt kérdés
Megijedtem pedig vártuk a babát. Most hogy sikerült majdnem depressziós lettem.
2010. nov. 1. 14:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ezt sose tudtam megérteni ha nem jön a baba az a baj naponta itt vannak az emberek kérdeződködnek a világon mindent bebeszélnek maguknak. Ha pozitív a teszt meg az a baj jönnek és siránkoznak hogy de mégesem igy meg ugy....

Hihetetlen...

2010. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

ugyanígy éreztem én is és talán a legtöbben így érzünk akármennyire vártuk is a babát!

Ez teljesen normális hiszen felnőtt fejjel pontosan tudjuk mekkora változást hoz ez majd az életünkbe!

ettől ijedünk meg nem a babától!

pontosan erre van az a maradék 8 hzónap hogy legyen időnk feldolgozni ezt a "helyzetet"

Boldog babavárást!

7 hetes kismama

2010. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedvesek vagytok. Kedves utolsó előtti hidd el nem én akarom ezt érezni. Remélem neked ezen nem kell majd átmenned soha. Hanem ha babád lesz tudsz majd neki nagyon örülni. Már én is érzem hogy jó úton haladok, csak egy kicsit letértem az útról, de ezért jó hogy vannak olyanok akik visszarugdosnak!!!Köszönöm
2010. nov. 2. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!