Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor menjek a kaáli intézetbe...

Mikor menjek a kaáli intézetbe? Meddig várjak még? Véleményeket kérnék

Figyelt kérdés
9 honapja kezel a dokim.Elöször is nemvolt peteérésem ,és kiderült hogy azért mert magas a prolaktin szint szinte a duplája volt. az rendbejött.Mégsem volt pé. a nyélkahártya is vékony volt.Adtak rá gyogyszert a méhnyálka rendbejött és a peteérés is!Most mégsem jött a baba ösze!ez volt az első honap miota rendbejöttem!Több mint 2 éve várunk rá!Kicsit sokallom a 9 honap orvosolást mivel nemvolt különösemm gondom mert adtak rá gyogyszert és már kb 1 hétre rendbe is jöttem. Nemtuvom ha most rendben vagyok meddig várjak ???Lelkileg padlon vagyok ,de aztsem tudom hogy hogyan fogok járni meddőségire mivel oda mindig kell menni vagyis elég gyakran. a munkahely miatt ezt nemtudom hogyan fogom megoldani majd lesz valahogy hisz más is megoldotta már!Pénzügyekben meg kg havi 80.000ft ot tudok rászánni nemtudom elég e.
2009. jan. 6. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen bajaim nem voltak, minden eredményem negatív lett, holott nagyon durva dolgokat produkáltam éveken át. Végre rendbetett egy orvos, elkezdtünk próbálkozni a babával. Félévet adtam magunknak, gondoltam ha ez idő alatt semmi, lépünk. Pont félév telt el amikor felhívtam egyik orvos ismerősömet és kérdeztem hova menjünk. Ő javasolta a Budai Meddőségi Centrumot, ahova el is mentünk és megállapították, hogy mi az oka annak, hogy nem jön a baba. Ott sok nővel beszélgettem, szinte barátként köszöntik nap mint nap egymást a nők. Akkor mondták, hogy sokan jöttek át a Kaáliból, mert nem elégedettek vele. Olyan pl. hogy nem is megfelelő a sperma minősége, nem sikerült a nő stimulálása sem, de mivel kifizették, megpróbálták a lombikot. Persze az esély nulla volt, hogy sikerüljön, de pénz beszél...

Ahova mi kerültünk, ott minden ingyenes, emberszámba vesznek és sikerülhet az a csoda amire mindannyian várunk. Gondold meg hova mész, ne azt, hogy mikor, mert az ideje bőven eljött.

2009. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2009. jan. 6. 22:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azonnal menj. Mi novemberben kezdtük a kivizsgálásokat, és ha minden igaz, márciusban lesz a lombik beültetésem. 9 hónap rengeteg.
2009. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!