Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magamat Hibáztassam? Ma...

Magamat Hibáztassam? Ma jöttem a nődokitól megint nem sikerült a baba már 3 éve próbálkozunk:- ( Mással is van ilyen?

Figyelt kérdés
Párom is kivizsgáltatta magát semmi baja sincs.. Nekem sincsen. Egyszerűen nem akar jönni a baba. :-( Pedig jól állunk anyagilag, mindenünk megvan. most már csak egy igazi család hiányzik, párom még dolgozik de haza ér megint elfog menni a kedve, nem is csodálom, sírni tudnék.:( Olyan rossz látni, anyukákat ahogy tolják a babákat, beszélnek hozzá.. Családomba is most született meg a bátyám kislánya. Köszönöm a válaszokat. 27N
2010. nov. 2. 14:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%

Hát sajnos ezzel nem te vagy egyedül. El sem tudod képzelni hányan próbálkoznak évekig. Úgy, hogy mindkettőjük egészséges. Ez még rejtély, hogy akkor mi a bibi. Valakiknél összejön néhány év után, valakik külön mennek, és ki-ki a következő párjával mindenféle gond nélkül családot alapítanak.

Ilyet szerintem nagyon önzőség írni, hogy rossz látnod, ha másnak gyereke van. Nekem meghalt anyukám, mégsem nézem rossz szemmel, ha valaki az anyukájával sétál. Mondhatni gratula nekik, hogy még együtt lehetnek. Lehet a gondolkodásodon kéne változtatni, és biztos már nagy rágörcsölsz. Nem megbántani akarlak, el nem tudom képzelni milyen szörnyű lehet.

2010. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

Próbàltàtok màr az inszeminàciót?utolsò lehetősègnek meg

mèg ott a beültetès. Baràtnőmnek Tapolcán hoztàk össze mindkèt gyerekèt. Nem ìrtad mivel pròbàlkoztatok eddig,ìgy sajnos nem lehet èrdemben hozzàszólni.

2010. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%

*és biztos már nagyon rágörcsölsz.

Szóval még egyszer mondom, ne vedd támadásnak. De persze írhatnám azt is, hogy jaj nyugi nyugi majd összejön.

Sok sikert!

2010. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ma beszéltem a dokival, a lombik ügyben, azzal megpróbálkozzunk,De ma még megbeszéljük a férjemmel. Nem úgy értettem hogy rossz látni, természetesen örülök, csak nekem megint elmegy a kedvem mindentől, érted nem?
2010. nov. 2. 15:01
 5/21 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


De igen is van bajod. Lelki eredetű. Rágörcsöltél, és ez fékezi azt az energiát hogy baba lehessen! Engedd el a dolgot, ne a gyerekért legyetek együtt és ne szoruljon össze a szíved , ha babákat látsz. Nagyon nehéz, de állítsd át a tudatodat arra, hogy a kis lélek egy lelkileg is kiegyensúlyozott anyára vágyik, nem egy naptárszámolgatós, ovutesztes , minden hónapban görcsölősre.Ez nem rosszindulatú "izélgetés" feléd, sőőőt!

27 évesen semmiről nem vagy lemaradva még!! 40 évesen is lehetnek ma már a nők anyák! No ezzel nem azt írom, hogy még 10 évig húzd ki baba nélkül, csak érezd át, hogy mennyi lehetőséged van anyává válni!!:))

2010. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok? Én is most vagyok 27 és mi már 3 éve. Én is teljesen kivagyok, mindenki terhes és szül körülöttem. Értem, hogy hogy értetted a "rossz látni"-t :(
2010. nov. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
3 éve, de kiírtam. Sajnálom :-( Akkor legalább megérted hogy "rossz" látni.:-( ÉS ti voltatok vizsgálaton?
2010. nov. 2. 15:07
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:02


neki van igaza, ha lelkileg megnyugszol, és nem az idegen anyukákkal foglalkozol, hanem a saját belső harmóniáddal. lélekben megnyugszol és nem gyáratni próbáljátok azt a babát, hanem szerelmetek gyümölcseként összehozni, hidd el sikerülni fog.

2010. nov. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

Szia!

Igaz, nem szabad görcsölni rajta!

Amikor együtt vagytok ne azért tegyétek mert babát akartok. Egyszerűen adjátok át magatokat egymás érzelmeinek és összeg fog jönni.

A családomban 2 helyen is gond volt a babaprojektben. Keresztanyámnak mióma miatt ment el folyton a terhessége, az anyukám unokatestvérének a feleségénél pedig meddőséget állapítottak meg. Beletörődtek, hogy nem lehet baba. Erre rá 2 hónapra mind a ketten teherbe estek. Most voltak 1 évesek a babák. Az egyiknél fiú, a másiknál lány született. Ja, és nem vagy még lemaradva. Ők 32 és 37 évesek.

Csak nyugi és sok sikert!

Türelem rózsát terem!

2010. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, tényleg kiírtad. Sokadik lombikunk lesz nemsokára. Férjemnél van a gond nálunk. Az orvosok sem értik innentől, mert szép embrióink lesznek mindig, csak nem tapadnak meg, vagy elvetélek az 5. hét előtt.
2010. nov. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!