Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS:Szerintetek ma van az...

SOS:Szerintetek ma van az ovulációm? Lányt szeretnénk, akkor inkább jövő hónapban próbáljuk újra?

Figyelt kérdés
2 napja felment a hőmérsékletem 35,9-ről 36,4-re, ma pedig tojásfehérjés a nyákom,tegnap még száraz volt.Szerintetek mikor van a peteérésem,most?Kislányt szeretnénk most,akkor inkább ne próbáljuk meg,mert úgy tudom előtte esélyesebb.
2010. nov. 2. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem hsználsz ovutesztet? Hőmérsékletből csak pár nap késéssel, UTÓLAG lehet megmondani, hogy mikor van ovu, míg ovuteszttel egy nappal előre.
2010. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Ez aranyos. Sztem nincs tuti módszer a lányra. :)

Mondjuk nekem van 3 belőle, nemtom hogy csináltuk. Sosem méregettem, sosem néztünk teszteket. Egyszerűen csak amikor elterveztük, hogy babát szeretnénk nem védekeztünk,és akkor voltunk együtt, amikor kedvünk volt. Részemről semmi értelmét nem látom annak, hogy amikor itt a nap, ha tetszik ha nem szexelni kell. Ez olyan kiábrándító. Nektek nem?

2010. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy olvastam, hogy a baba neme az apától függ, semmi mástól. Attól függ, h az apa átadja-e az y kromoszómát, vagy sem.
2010. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok, hogy kislanyotok szulessen, ha azt szertenetek, de nekem igazabol mindegy csak jonne mar a babo!
2010. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

20:01-es! A kérdező tudja, hogy az apától függ. De az x kromoszómát hordozó spermiumok lassabbak, de tovább élek, az y-osok pedig gyorsabbak, de rövidebb élettartamuak. Ezért lehet időzítéssel több esélyt adni egyik vagy másik nemnek. Így értette a kérdező.

Kérdező! Tényleg jobb ha ovutesztet használsz inkább, mert hőmérőzéssel csak utólag lehet megmondani, hogy mikor volt az ovuláció, az ovuteszt pedig előre jelez. Amikor pozitív, akkor kell próbálkozni, ez általános esetben 1-2 napig van, és a pozitív utáni első negatív napon történt az ovu. És az elmúlt 2 napban nem is voltatok együtt? Mert ha igen, és mondjuk ma van ovud, akkor az jó esély a lányra. Ti tudjátok, hogy mennyire fontos a baba neme, ha az, akkor menjetek biztosra, és jövő hónapban ovuteszt.

2010. nov. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8.54! Te aztán érted a csíziót!
2010. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt hallottam én is először ezeket, aztán utána olvastam. :)
2010. nov. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!