Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek orvosa, és milyen...

Kinek orvosa, és milyen véleménye van Dr Bata Barnabásról?

Figyelt kérdés
Siófoki orvos, úgy tudom, jól felszerelt magánrendelője van.
2010. nov. 7. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most (nov 2.) voltam nála először, mert már kilencedik hónapja nem jön a baba.

Nagyon kedves és jóindulatú ember. Teljesen feloldotta a hangulatom, pedig nagyon izgultam.

Csinált hüvelyi ultrahangot és kiderült, hogy van peteérésem, mert látott/láttunk (mert én is láttam) egy 17mm-es tüszőt. Sok dolgot elmagyarázott, ellátott néhány jó tanáccsal.

Szóval én tökéletesen meg voltam vele elégedve. (8.000 Ft volt)


A

2010. nov. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Másik orvosnál vagyok, de elég bunkó volt velem, mert kérdezte, hogy az új páromnak a gyereke az ővé-e biztosan, és hasonlít-e rá.:SSSS

Ja, és lapar vizsgálatot akar csinálni, azt mondta az átjárhatósági elavult.

Úgy tudom a Bata csinál ultrahangos hycosyt. Neked csinált már?

2010. nov. 8. 08:39
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, bocs, most olvastam el igazán, akkor még neked sem csinált.
2010. nov. 8. 08:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el hozzá és meglátod, veszíteni nem veszítesz semmit. Egy próbát megér.

Mióta nem jön a baba nálatok?


A

2010. nov. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is hozzá járok már 1 éve. Meg vagyok vele elégedve. Egyből letegeződtünk, tök közvetlen volt. Azóta már volt egy laparoszkópiám, és most kezdtem a clostilbegyt kúrát.

Úgy érzem, hogy foglalkozik az emberrel, nem csak a pénzre hajt, és sokkal elviselhetőbb egy vizsgálat így, mint egy bumfordi dokinál.

Az előző orvosom hónapokig nem vette észre azt sem, hogy egy csúnya méhszájgyulladásom van, folyton vérezgettem, és meg sem vizsgált csak mindig ultrahangozott... Elegem is lett belőle hamar!

Összegezve: Szerintem jól fogsz vele járni!

Sz.

2010. nov. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Két éve nem jőn, szedtem már clostit-duphastont, volt a nyáron egy eg kaparásom is. Vannak már gyermekeim. Őszintén szólva a Takács az orvosom, és nagyon bunkó volt velem most.
2010. nov. 8. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!