Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tenyleg ilyen sokan esnek...

Tenyleg ilyen sokan esnek teherbe spiral mellett hogy van aki ketszer is, haromszor is?

Figyelt kérdés
Itt a link egy forumhoz, most talaltam: [link]
2010. nov. 8. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom hogy sokan e mert elvileg igen kicsi a valószínűsége, de én is amelltt lettem babás, mondjuk az orvos mondta hogy lehet hogy vetélés lesz belőle és veszélyeztetett voltam, de semmi baj se lett. 4 hete szültem egészséges kisfiút :)

Nekem is azt mondta az orvos hogy elmozdult a helyéről vagy mi :((( Nem ő tette fel amúgy hanem egy másik orvos akinek évekig jártam a magánrendelésére és jó hírű orvos...:(

Először nagyon ideges voltam, mert nem terveztünk több babát :(

2010. nov. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Gratula! Annak meg meg jobban orulok, hogy egeszseges lett. Anyukam is lett spiral mellett terhes, abortusza volt.


Dr Hamvas Ferenc irta az interneten valakinek irt valaszaban, hogy nem feltetlenul az orvos hibaja ha lecsuszik a spiral. Sajnos magatol is lecsuszhat, hiaba teszik fel normalisan.


Es a spiralt megszulted vagy levettek minden gond nelkul?

2010. nov. 8. 14:24
 3/12 A kérdező kommentje:
En sajnos szuper termekeny vagyok, ugyhogy en nem is kiserleteznek spirallal. Inkabb a gumi!
2010. nov. 8. 14:25
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is itt szuszog az egyéves spirálosom :)

A spirállal az lehet a baj, hogy a) nem megfelelő méretűt raknak fel b) nem ellenőrzik és elmozdul c) és ott van az a 0,akárhány %

Nekem jó méretűt, jó helyre raktak, mégis bekaptam a legyet :)

Nálunk az anyósomnak volt így egy terhessége (rossz helyen tapadt meg a baba - abortusz) és a húgom is így lett. De azt azért nem szabad összekeverni a mostani spirálokkal.

2010. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

az első vagyok, eltávolították szülés után. Szerencsére nem zavarta semmiben a babát. Olyan hülye vagyok amúgy mert emlékszem mikor megszületett, ott nézegettem nincs e rajta karcolás a spirál miatt meg ilyenek:)) Utólag visszagondolva vicces..hiszen ott volt a magzatburok, meg a magzatvíz mégis mitől karcolta volna meg, ha addig nem zavarta? :)

Hát nem tudom...azért ez elég riasztó ..most épp szoptatok (és még tervezek legalább egy évig) és cerazettet fogok szedni de utána nem tudom mi lesz mert nem szedhetek kombinált tabit...marad a gumi egész életünkre? :(( Azt meg úgy utálom :( dehát ez van. Én is szupertermékeny vagyok (ilyen értelemben sajnos) tudom más örülne..

2010. nov. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt két rossz hetem:

A teszt már pozitív volt, viszont UH-n még nem látszódott a baba, így két hetet várni kellett, hogy mi is lesz most. Abortusz vagy leveszik a spirált vagy megszülöm a spirált. Életem egyik legrosszabb és leghosszabb két hete volt. Szerencsére nekünk a lehető legtávolabb tapadt meg, így minden gond nélkül le tudták venni.

2010. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az is lényeges szerintem, hogy milyen spirál. Arany, ezüst. vagy hormon spirál. A hormon mellett nem hiszem, hogy valaki is trehes lenne, az a legjobb.
2010. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hat en legjobban a gumiban bizom, mert ha elszakad meg mindig ott a 72oras tabletta.


Hormonalis fogamzasgatlasban nem bizom meg, meg en nem is szedhetek csaladi hattertortenet miatt fogigatlot, pedig szedtem 6evig mert a dokik nem csinaltak vervetelt sosem. Ja es egyszer peteeresem volt rendes gyogyszerszedes mellett. Csak a szerencsen mult, hogy nem lettem terhes.


Sajnos anyukamtol orokoltem, hogy szuper termekeny vagyok, es higyjetek el, hogy ugyanugy nem jo, mint az ha meddo valaki. A parom viccelt is ,hogy mielott elmegy ,ki kell szaladnia a furdoszobaba vagy mas helyisegbe gumistol, mert kulonben teherbe esnek. :( Az ember pedig nyakra-fore nem szulheti a sok gyereket. Es sajnos vannak akik teherbe esnek gyogyszer, spiral mellett is mint anyukam. Akkoriban az volt a legmodernebb spiral, anya megis teherbe esett es mehetett abortuszra.

2010. nov. 8. 14:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát igen (az első vagyok) mi is így vagyunk hogy egyszerüen nem tudunk több gyereket felvállani és mégis ez a bébi is pluszként jött, imádom, szeretem, nem adnám semmiért dehát nem így terveztem hogy addig szülök amíg csak tudok(lehet) stb...:(
2010. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hany gyereketek van igy akkor osszesen? 4?


Hat gondolom hogy nem igy terveztetek, de hat ez van. Vagdalkozni mindig konnyu, de aki nem tudja milyen az, amikor valaki konnyen teherbe esik, az nem fogja megerteni milyen rossz mikor az ember vedekezik es ugyis besikerul de nem tudja megtartani az anyagaik stb miatt, pedig a szive szakad meg.

2010. nov. 8. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!