Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes szerintetek az...

Lehetek terhes szerintetek az alábbi magyarázat szerint?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjönnie, de semmi jele nincs igazából!A ciklusaim kicsit változóak,ami 26-29 naposak szoktak lenni!Ma vagyok a 29. napon!Tegnap reggel kevés pirosas-barnás a papíron, délutánra az is elmúlt!Ma reggel kevés rózsaszínes a papíron és nagyon enyhe görcs, de szinte észrevehetetlen!ha nekem megjön akkor úgy görcsölök, hogy alig bírok felkelni!Viszont tegnap is és ma is csináltam reggel egy-egy tesztet, ami mind a kettő negatív lett!pár nappal ezelőtt viszont csináltam két halvány pozitívat!A reggeli hőm 6 napja 37,1, 37, 36,9 36,8 36,9 37, 37,1 A hasam van felpuffadva,a mellem(menzesz előtt mindig ilyen) és a mellbimbóim nagyon érzékenyek amik soha nem szoktak!A szagokat érzem kicsit erősebben és néha émelygős vagyok, pisilni járok sűrübben(de rám parancsoltak, hogy igyak többet mert nagyon keveset ittam, gondoltam attól),mivel nagyon szeretnénk babót így gondoltam lehet attól érzem ezeket!Más tünetem nincs, fáradtabb és álmosabb vagyok, de csak este!Sokkal korábban fekszek mint szoktam!dokihoz nem akartam menni, mert nem akartam felsülni, hogy nincs semmi!
2010. nov. 10. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:

A doki nem is látna semmit, felesleges elmenni, ugyanúgy bizonytalanságban lennél .

Akár terhes is lehetsz. Sajnos semmi más recept nincs erre, csak a türelem.

2010. nov. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem tudom 100%-ra mondani, de azt tartom valószínűbbnek, hogy nem. mert a menstruációd úgy tűnik meg fog jönni, a teszted negatív. a tünetek, amiket felsoroltál, elég szubjektívek, más is okozhatja őket.
2010. nov. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. nov. 11. 17:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló az esetem, nekem is volt egy pozitiv tesztem, tüneteim is megegyeznek a tieddel. Èn bizakodom. Van azóta változás? Szoritok nektek.
2010. nov. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Nekem mostmar biztos, hogy nincs baba, nem tudtam tovabb elviselni a bizonytalansagot,igy verböl csinaltattam tesztet. Negativ lett. Neked nagyon szurkolok, en sem adom fel, 1x összejön.Majd irj.
2010. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia!Sajnálom, hogy nem lett baba!igazából nekem sem, bár még mindig nem értem az egészet, mert a hőm még mindig nem esett vissza, viszont voltam dokinál aki azt mondta, hogy ez csak egy közti vérzés lehet és meg kell jönnie jövő héten mégegyszer, de hogy biztosan megjöjjön kaptam még két gyógyszert amit be kell szednem és ha az megvan akkor egy hüvelyi uh-ra elmenni!!!megnézett uh-gal de ott mondta, hogy nincs semmi gond viszont sajna nem mondta hogy látna valami mást!veled mi a helyzet utolsó válaszoló??
2010. nov. 18. 11:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolso válaszoló vagyok. Sajnos nálam komplikáltabb a helyzet, mert PCO-m van, de kezelest nem javasoltak, csupan diétát. Valószinuneg tartom, hogy a Medilab teszt csapott be, mivel mas teszt nem mutatott semmit nalam. Arra is gondoltam, hogy pár hetesen ment el spontan a babam. Ez mar nem fog kiderülni, igyekszem nem görcsösen erre koncentálni. Kitartás neked is, reménykedni kell.
2010. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!Igen nem szabad görcsösen erre gondolni, de mondja ezt akinek van már gyereke vagy még nem is akar!Próbálok én is nem rá gondolni, de hát nem könnyű ha a környezetemben mindenkinek van vagy lesz!Most az ember amúgy is jobban észe

re veszi ezeket a dolgokat!

Egyébként nekem is a Medilab mutatott ki halvány pozitívat!De sajna más nekem se!

Most eldöntöttem nem fogok foglalkozni ezzel a témával, tényleg jöjjön amikor akar!

2010. nov. 19. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!