Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még terhes? Magyarázat...

Lehetek még terhes? Magyarázat lenn

Figyelt kérdés

Sziasztok, a tüneteim: gyakori vizelési inger, fájó, megnőtt mellek, kávéundor, meg álmosság. A helyzet, hogy két hete volt egy napig vérzésem, utána jöttek a tünetek. Tegnap este is volt egy nagyon kis mennyiségű, inkább rózsaszínes valami, de alig-alig....

Szerintetek?

Már nagyon szeretnék babázni, és a férjemmel immár egy éve próbálkozunk...


2011. ápr. 8. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Akár lehet baba is! Tesztelj gyorsan!
2011. ápr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a bibi, hogy már annyiszor benéztem... kicsit parázok tőle... :( de ha ma nem lesz semmi, akkor holnap tesztelek...
2011. ápr. 8. 10:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet de addig ne éld bele magad,míg nem pozitív. Vagy várd meg a következő mensit és ha az is ilyen semmilyen akkor menj el orvoshoz. Szurkolok,hogy baba legyen,majd írd meg mi volt :)
2011. ápr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát, meglátjuk. reménykedem még egy kicsit.... :D Hátha ...

Mindenesetre hétfőn felkeresem a nődokit... Majd írok, hogy mi lett... Addig szorítok :D

2011. ápr. 8. 10:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szorítok, én is ilyen szituba vagyok, nekem is olyan semmilyen.És mi is babáznánk már, igaz én december óta nem szedek bogyót, de minél hamarabb jönne annál jobb lenne :)
2011. ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már három éve nem szedek gyógyszert, és nagyon sok időbe tellt, hogy helyrejöjjek... egy éve próbálkozunk, reméljük most összejött... Ha meg nem, gyakorlunk tovább, az nem árthat ;)
2011. ápr. 8. 12:27
 7/9 anonim ***** válasza:
persze, gyakorlat teszi a mestert :)
2011. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál? mit mondott?
2011. ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok,mizujs? voltál dokinál?
2011. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!