Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus hanyadik napjától...

A ciklus hanyadik napjától szoktátok nézni az ovu tesztet? És hány naponta?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
a ciklusod hosszához kell viszonyítani. ciklushossz minusz 18 nap ha elkezded, akkor bőven benne vagy.
2010. jún. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
minden nap. mert lehet, hogy csak egy napig lesz +
2010. jún. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem 28 naposak a ciklusaim,a 12.naptól szoktam tesztelni 4-5 napon keresztül.Általában a 13.14. nap szokott totál pozi lenni,de ebben a ciklusban a 12.nap lett full pozi.

De tényleg ciklusfüggő,hogy mikor kell elkezdeni a tesztelést. Mindennap érdemes csinálni egyet,hogy össze tudd hasonlítani.

2010. jún. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25-28 naposak a ciklusaim, én a 8. naptól nézem, mert nem egyszer volt már, hogy a 9-10. napon ovuláltam. Van, hogy két napig pozitív, van, hogy csak egy.
2010. jún. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És melyik napszakban érdemes nézni?
2010. jún. 3. 08:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Én este 18:30-kor szoktam,kitapasztaltam ezt az időszakot!

Nálam ez jött be!

2010. jún. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előző előtti vagyok. Én is este szoktam. Hat és hét óra között.
2010. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!