Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leírnátok mik az ovutesztelés...

Leírnátok mik az ovutesztelés szabályai? Soha nem használtam még, kellene egy kis segítség

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Légyszi írjátok le hogy kell, érdemes használni, mikor?Milyen hibát ne kövessek el?:)stb

Mikor kell együtt lenni?ha negatív vagy ha még 2 csíkos?


Egyenlőre peteérés meghatározására akarnám használni, még soha nem próbáltam...eléggé elkésett az ovum, 19vn és még semmi:((

gondoltam holnaptól elkezdek tesztelni


segítenétek?köszi


2010. nov. 11. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
2010. nov. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt pontosan én sem tudom megmondani, hogy mikor kell van, aki azt mondja, hogy délután van, aki reggelt. A lényeg, hogy ugyanabban az időben végezd a teszteket kb. Én reggel szoktam, egy kis műanyag eldobható pohárba veszek mintát, belemártom, attól függ mennyi időt írnak a tájékoztatóra, aztán megvárom az 1-3 percet, és leolvasom. Állítólag, ha halványabb a teszt mint a kontroll csík, akkor már nincs ovu. Én azért kicsivel halványabbat még oda szoktam számolni a termékeny napokhoz.

Sok sikert!

2010. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egyszer használtam ovulációs tesztet, ami szerint nem volt peteérésem - abban a hónapban fogant a fiam... érdekes... úgyhogy én annyira nem bíznék benne.

Üdv. 20 hónapos fiú anyukája

2010. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!