Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hormonok játszanak velem? 3...

A hormonok játszanak velem? 3 napos menszi és semmi pattanás?

Figyelt kérdés

A menszim ebben a hónapban elég kevés ideig tartott, ált. egy hetes, de most 3 napos volt, elég kevés is, utolsó nap barnás. Menszi előtt és alatt tele vagyok pattanásokkal, most meg semmi, pedig nem használok semmit rá!

Várjam meg a következő havi menszit?

Csináltam terhességi tesztet, de negatív lett.


2009. jan. 12. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy pár nap múlva tesztelj újra! Van valami terhes tüneted?
2009. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajna a pattanás az marad terhesség alatt is, legalábbis nálam így van. Persze, ez nincs kőbe vésve.

Terhes még lehetsz attól, hogy egyelőre negatív a teszt. Pár nap múlva én a helyedben megismételném a tesztet, s ha akkor is negatív, akkor marad a következő hónap.

2009. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolótol kérdezem hogy neki mindigis voltak pattanásai és könnyen teherbeestél??Mert nekem is van állandóan az arcomon pattanás és félek hogy ez miatt nehéz lesz majd teherbeesnem,mert ezért valami hormon felelős,nem?Nem a patikat akarom eltüntetni!24 éves vagyok,fél éve próbálkozunk.
2009. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!